Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnám elérni hogy ne...

Hogyan tudnám elérni hogy ne álmodjam mindig ugyanazt?

Figyelt kérdés
Folyton egy lányról álmodok, aki mindig kikosaraz. Szerelmes vagyok ebbe lányba, de sose lett semmi. Ám lassan kezdek bekattanni, mert majdnem mindennap vele álmodok. Olykor hihetetlen nagy hülyeségeket is. Az álmok lényege mindig az, hogy "hatalmasat harcolok" érte, de mindig pofára esek. Ma pl. kocsival rohantam utána mert ő repülőre szállt én pedig elakartam mondani neki, hogy szeretem. Aztán a zsaruk a nyomomba lendültek és nem értem el őt. De volt olyan is pár hete, hogy meghalt az álmomban lelőtték és hiába siettem nem tudtam megmenteni. Arra keltem fel h a temetésén vok. Kezdek beleőrülni mit csináljak az álmok ellen?
2012. szept. 3. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, érdemes lenne valahogy elfelejteni ezt a lányt, Pl. egy másik lánnyal:))

Vagy esetleg lefekvés előtt nézz olyan filmet, ami érdekel, és akkor max. azzal álmodsz, nem a lánnyal:)

Esetleg barátok vagytok ezzel a lánnyal, vagy csak úgy ismered, néha-néha beszéltek? Érdemes lenne megismerni, hátha rájössz, hogy nem is olyan szuper, mint aminek hitted:)

SOk sikert:)

2012. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vala pedig egy férfiú Damaszkuszban, ki megszeretté városa egyik onestráját.

És gyűjté pénzt magának, hogy szerelmét egyszer megkaphassa.

Egy éjszaka arról álmodá, hogy szeretkezék vala szerelme tárgyával, és nagy élvezete lőn.

Elmesélé ezt minden barátjának, és e hír az onestra fülében is eljutott.

Elméne ezért az onestra a város bírájához, és kéré tőle, hogy a damaszkuszival füzetessé, meg a tarifát.

A bíra magához hívattá a damaszkuszi férfiút, és mondá a férfiúnak, hogy pénzét vesse a kút mélyire.

És hallotta vala az egész hallgatóság a pénz csengését, mikoron is a pénz leére a kút mélyire.

És mondá a bíró a onestra-nak, tessék megkaptad jussod.

Ő is csak a káprázattal élveze, tessék hát neked a pénz csengése.


Ezzel a történettel azt akarom mondani tenéked, hogy ne elégedjél meg a káprázattal, lépjél a tettek mezejére.

2012. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer álmodban próbáld meg féltékennyé tenni hátha az bejön.
2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg a tudatalattid próbál a tuttodra adni valamit vagy egyszerűen csak félsz az elutasítástól. de nemértem ha mindig ugyanazzal a lánnyal álmodsz hogyhogy nem jössz rá h álmodsz? Az ilyen visszatérő motívumokról fel lehet ismerni ha az ember álmodik. És ha ez sikerül akkor egy kis gyakorlással már magad formálhatod a történetet. Először valószínűleg csak megtörik az álom és felébredsz és lehet h már ez is végetvet körfogásnak. Mindenesetre sok szerencsét.
2012. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!