Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok nyilvános wc-kről?

Miért álmodok nyilvános wc-kről?

Figyelt kérdés

Nem vicc :D idegesítően sokszor álmodok olyan WC-ről, amibe vagy be lehet látni, vagy undorítóan koszos. Volt aki azt mondta, hogy pisilnem kell, de nem, mert akkor fel szoktam ébredni. Meg olyan is, van hogy felébredek álom után, és semmi. Szóval ezt ki lehet zárni. Van, aki szerint emberfóbiám van, és ezért álmodom sokszor olyat, hogy be lehet látni. Olyat is olvastam már, hogy nehezen megfejthető szexuális problémára utal. Komolyan mondom, már lassan elegem lesz a wc-kből.. De néha nagy ritkán meg nagyon szép wc-kről is álmodom. Tágas, tiszta, zárható. De ez a ritkább eset.


Íme néhány álom:

Visszamegyek az egyetemre, és az óra egy teremnyi wc-ben van megtartva.


egy nyilvános wc, aminek inog összevissza a talaja, és az ajtó csak félig takar


egy fal tövében egy környezettől alig elválasztott wc, ami tiszta kosz, rozsda, és le van törve pár alkatrésze


rengeteg sok wc egymás mellett, több sorban, mind koszos és belátni


és még megszámlálhatatlan mennyiségű ehhez hasonló álom. Pár éve kezdett el ez egy visszatérő motívum lenni. Van ennek valami értelme? :D



2012. szept. 7. 10:00
 1/10 SSJGoku ***** válasza:
82%
Mert prosztata gondjaid vannak!!
2012. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Paolo Gonzales Armadillar látnok és álomfejtő szerint, melyet a Palegarzon Gutatumban írt meg ie. 4700-ban, ez azt jelenti, hogy belső tartalmadat a nyilvánosság elé szeretnéd tárni, közszereplésre vágysz, a közjó iránti elkötelezettség tör ki belőled, vagy Krisztus Király visszatértének és lélegzetének az előszava vagy.
2012. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nem szeretne szerepelni, hisz zavarja, ha az ajtó nyitva van és megláthatják.
2012. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Hogy mindig álmodban látogat meg kul@ bácsi
2012. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2012. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó kis álmok, bárcsak nekem is lennének ilyenek.....

Amúgy én akartam írni hogy terhes vagy -_-

2012. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek azt mondják, hogy Budapest egy szép város.


Méghogy város! Egy nagy WC-csésze.


Azért álmodsz WC-kel, mert az egész város, amiben élsz, egy nagy WC-csésze.

2012. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát mintha én írtam volna a kérdést.. Ugyanezeket álmodom én is, nagyon sokszor. Elég zavaró :D
2016. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Utaltak vmire az álmaid tavaly? Kíváncsi lennék, mert mostanában én is többször álmodtam olyat h. nyilvánosan pisilek. A wc-k amiket használok álmomban teljes természetességgel olyan helyen vannak, ahol nem lehetne, és én álmomban úgy használom, mintha ez oké lenne, de közben meg mégis zavar a dolog, csak úgy teszek mintha nem zavarna, mert másoknak ez total rendben lévőnek tűnik. Ketten is írták, hogy terhes vagy. Ha ők olvassák esetleg: miből következtettek erre?! Írjatok légyszi! :)
2017. nov. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó : ők csak gúnyolódtak. Abszurdnak és hülyeségnek tartott kérdésekhez szokták írni. Nem vagy terhes, legalábbis a WC-s álom miatt biztos nem :D

Az egyik előző válaszoló vagyok, akinek szintén visszatérő álmai ezek.. Érdekes amúgy, hogy milyen sokan álmodjuk ezt. Nekem mindig mocskosak és nagyon sok van belőlük, a fele vagy foglalt, vagy egy szép emelvenyen pihen :DD

Mióta kevesebb a stressz az életemben és próbálom nem halogatni a dolgaim, szőnyeg alá söpörni a feladataim, gondjaim, ritkábban álmodom róla, bár nem tudom, hogy osszefügg -e.

2017. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!