Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyilvános szoptatás a saját...

Nyilvános szoptatás a saját kertemben?

Figyelt kérdés
A szomszéd nővel beszélgettünk és szólt, hogy nem kéne a gyerekemet a kertben szoptatnom.Sűrű bokor van a kerítésünk minden cm-én. Egyedül az ő fürdőjük, illetve wc-jük ablakából láthatna, de akkor ugye kisszékre kéne állnia, mivel magasan van a pici ablakuk. Vagy netán a bokrokon át kukkolnak. Szerintetek is gáz, hogy a saját kertemben szoptatok. Újszülöttem van, és még 2 kicsi (23 hónapos, és 5 éves). Ha kimegyünk a kertbe, akkor nem rángatok be mindenkit a szoptatás miatt...
2012. szept. 5. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Egyértelműen magukat buktatták le ezzel, hogy kukkolnak át a Ti kertetekbe!

Senkinek semmi köze sincs ahhoz, hogy a kertben vagy a nappaliban szoptatod a Kisbabádat!!!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Hülye kukkolók... Én ennél különb helyeken is szoptattam már, a kerted ugyan úgy az otthonod, mint a lakás bármely más része, azt csinálsz ott, amit akarsz.
2012. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Az,hogy a saját kertedben mit csinálsz,a Te dolgod,senki másé,ebben NEM SZÓLHAT BELE.

Nyilván a helyzet más,amikor egy anya nyilvánosan kezdi szoptatni a gyerekét,mondjuk egy vasútállomáson, persze,ha eltakarja a mellét minimum,akkor semmi baj a dologgal. De azt én se nézem jó szemmel,amikor ország-világ előtt előkapja a mellét.

De kérdező,az hogy Te a saját kertedben mit csinálsz,az senkire sem tartozik! Foglalkozzanak a saját dolgukkal,ne kukkoljon Titeket!

2012. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez vicc! Nekünk nincs bokor a kerítés mellett, de én tuti szoptatnám a babám a kertben. Senkinek semmi köze hozzá. Nem is értem mi zavarja ebben! Nem félmeztelenül napozol, csak a gyermekedet eteted.

Még a strandon is számtalan anyukát látok szoptatni, az sem zavar senkit.

Azt megkérdezted, hogy Őt miért zavarja? Mert arra nagyon kíváncsi lennék!

2012. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát én ezen jót röhögtem. Micsoda idióták vannak komolyan.

Az ilyen baromról el tudom képzelni, hogy ott áll a sámlin és titeket bámul, hogy aztán valamit beszólhasson.

Sz**ar**j a fejére.

Ha legközelebb beszól, hogy nem kéne szoptatnod, mondd neki, hogy nem kéne hogy titeket bámuljon.

A saját kertedben azt csinálj amit akarsz, akár pucéron is fejen állhatsz családostul.

2012. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Na, nekem szólna be valaki, hogy nem kéne szoptatom....

én szoptatok parkban, étteremben...stb. éppen ott, ahol megéhezik a gyerekem. Persze nem lóg kinn a mellem, hanem diszkréten:)

Ő a 3. gyerekem, őt is igény szerint szoptatom.


Te pedig álj ki magadért, a gyermekedért és nem utolsó sorban a jogaidért, máskülönben még a végén a saját szomszédod fog neked dirigálni...

2012. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan ez olyan, mint a viccben, amikor a nénikét zavarja a szexelő szomszéd pár :D

Ne foglalkozz a szomszéddal, idióta.

2012. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki,hogy nem kéne kukkolni...mivel sűrű bokor van,és magasan a kis ablak,tisztában vagy vele,hogy ezt csak úgy láthatja,ha kukucskál a bokrok között,illetve kis székre áll.Ez pedig igazán nem szép dolog.
2012. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát én tuti megkérném, ugyan fejtse már ki, miért ne szoptassam a saját gyerekem a saját kertemben.

Vagy megfognám a karját, és aggodalmasan azt mondanám,hogy "igaza van, még a végén meglesne közben valami perverz ÁLLAT!"

2012. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem lenne sövényetek, akkor sincs hozzá semmi köze! Így meg pláne. Nevetséges. Kiröhögném és otthagynám. Ennyi.
2012. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!