Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen érzés tudatosan álmodni?

Milyen érzés tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 12:45
1 2
 1/15 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Próbáld ki,ne sajnáld rá az időt!Érzelmeket,érzeteket leírni csak homályosan lehet!Egyébként is a személyes megtapasztalás az igazi,míg a többi csak beszámoló!

2012. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: nincs gravitáció nehogy bedőlj neki.. nyugodtan ugorj ki az ötödikről, nem lesz semmi bajod ;) A tudatos álmodás tudományos dolog, nem ezotéria. Nézz utána mielőtt ilyet írsz, vagy inkább próbáld ki, nem kell másoknak hinni csak magadnak.
2012. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan érzés, mint a valóságban élni, csak másak a határaid. Az eufórikus érzést csak akkor érzed, ha már ébren vagy, és tudod, hogy mire voltál képes - de gyakran maga ez is okozza az ébredést.
2012. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Antimod ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy ezt hívják-e tudatos álomnak, de én már második éjszaka zsinórban álom közben rádöbbenek, hogy ez nem a valóság, csak álom. Régen ilyenkor mindig felébredtem, de ezúttal folytatódott tovább, nyugodtan élvezhettem, és rácsodálkozhattam, hogy milyen valósághű az egész.

Próbálgattam, mit tudok irányítani és mit nem. Volt, amikor ajtón mentem át, a következő teremben újabb ajtó volt, és ez folytatódott teremről teremre. Ekkor koncentráltam, és azt mondtam: ez az utolsó ajtó. Valóban az volt, és kiértem egy erkélyre.

Ami érdekes volt, hogy személyek viselkedését viszont nem tudtam befolyásolni ezzel a módszerrel. Remélem még több ilyen megtapasztalásom lesz, de ami érdekes: semmit sem tettem ezért, csak futólag olvastam róla néhány topicban ezen az oldalon. Úgy látszik, ennyi is elég volt kezdésnek.

2012. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Felszabadító. Képzeld el, hogy egy teljesen felfedezetlen világban vagy, ami csak a tiéd, azt teszel amit akarsz, erőd csak a fantáziád gátolja. Ilyen érzés :).
2012. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Megpróbáltam,de egyszer sem sikerült ez a baromság...nem tudják leírni érthetően sehol csak rébuszokban ír mindenki,de hogy mi a francot kell CSINÁLNI,azt sehol nem írják.Ha tévednék,javítsatok ki.Mellesleg szerintem fölösleges volt törölni az előző válaszom,komolyan mondtam.Félig-meddig.
2012. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy, kettő, Freddy érted jő!
2012. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hatodik, valószínűleg a negatív gondolkodásod miatt fuccsolt be az egész :D egyébként meg mindenki a saját útján éri el a tudatos álmodást, szóval hajrá, kísérletezgess, ne várd, hogy amit másvalaki, aki tőled teljesen különböző, sikeresen megcsinált, az neked is menni fog. Nekem eddig a legnagyobb sikerem, hogy elfordítottam a fejemet és elolvastam egy könyv gerincét. Kis lépés az emberiségnek, nagy lépés az embernek! :D
2012. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.egy ideje én is próbálkozom vele, de eddig semmi siker :(
2012. szept. 8. 09:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekem se ment 1-2 technikával, de megtapasztaltam, hogy néha álmaimban nehezen tudok futni, alig tudom felemelni a lábaimat. Megtanultam, ha ez előfordul akkor álmodok azóta volt 2 hosszabbnak mondható tudatos álmom.


Általában elkezdek izgulni és hallom ahogy a szívem hevesen ver, de lenyugtatom magam, majd elképzelek dolgokat, vagy embereket utasítok cselekvésre pusztán a gondolataimmal.


Próbáld ki az összes lehetséges trükköt/tippet hátha valamelyik bejön.

2012. szept. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!