Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok halottakkal?...

Miért álmodok halottakkal? (Mielőtt valaki azt hinné hogy nem vagyok normális) Teljesen átlagos hétköznapi normális ember vagyok! Mégis szoktam elég furi dolgokat álmodni ez miért van?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 21:13
 1/8 Antimod ***** válasza:
Milyen halottakkal? Saját rokonaid a halottak? Elhunytak már, vagy csak álmodban azok? Milyen "furi" dolgokat álmodsz még?
2012. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hallottakkal álmodni szomorú dolog. Én élőkkel szoktam álmodni, ha én is hallottakkal álmodnék, akkor úgy érezném nem is élek.

Így is csak tengetem napjaimat.

2012. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A halottak imát kérnek, a tiedet. Ha nem akarsz többet velük álmodni, akkor imádkozz értük ! Nekem is csak úgy mondták, és tényleg úgy van, azóta mióta imádkozom az elhunyt rokonaimért, nem jelennek meg álmaimban és ez már hosszú évek óta így van.
2012. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek visszajáró szellemekben, istenekben és az imádság erejében sem.

Nem dolgoztad még fel szereted halálát, azért álmodsz róla. Ilyenkor gyorsan felkel kelni, és elfelejteni.

2012. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért álmodok élőkkel?

he? :D :D

2012. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekrofil vagy.
2012. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki álmodik ilyenek, attól még nem leszel fura.
2012. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a szeretteddel álmodsz, üzen neked, keress rá Googlen, pontosan nem emlékszem minek mi a jelentése. De üzenni akar, hogy ő itt van és segít neked. Mióta ezt tudom, nem szomorúan ébredek, hanem boldogan, hogy újra közel érezhetem magamhoz. (én sem hiszem a szellemekben meg hasonlóban, de jó azt hinni hogy a szeretteim velem vannak és segítenek)
2021. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!