Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen érzés tudatosan álmodni?

Milyen érzés tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 12:45
1 2
 11/15 Zsizsik666 ***** válasza:
Jó érzés, repülhetsz, akár hosszú ideig is, meg akármit megtehetsz, amit a valóságban nem :P
2012. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, egy Toyota hiluxban nyomoltunk a haverokkal és jöttek a zombik én meg rádöbbentem, hogy ez csak álom és gondoltam de jó lenne egy fegyver és láss csodát... :D Ez komolyan megtörtént velem álmomban valószínűleg az aznapi sok zimbisjáték miatt, de hatalmas élmény volt...
2012. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én csak "álmodozni" szoktam.


Tehát bcsukom a szemem lehetőleg csendet csinálok vagy olyan zenét amilyet szeretnék "álmodni" és akkor a zenétől vagy a hangoktól függően elképzelem pl hogy megyek egy folyosőn és ott van mögöttem lord nelson fejberúgom,gombává változok,

és szétázok az esőben mewg ilyen ökörségek de ilyet bátmikor lehet csinálni bármilyen trémában sok sikert!

2012. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 leyla113 válasza:
olyan kicsit fura, mintha ébren lennél, de valahogy mégis érzed hogy valami nincs rendben. és furcsák a színek. nem tudom, ez mennyire volt érthető...
2013. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 nekem is hasonló volt. Mind a 2 testem éreztem (az álombeli és valóságos)
2020. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!