Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyet? ->

Miért álmodok ilyet? ->

Figyelt kérdés

Olyan hülyeségeket szoktam néha álmodni.

Például ma is mielőtt felébredtem ilyen dolgokat álmodtam:


szét nyitottam az újaim és hártya volt közöttük,


akkor volt rajtam egy napszemüveg,és levettem de kb. vagy tízszer és mindig a szememen volt


olyan is volt,hogy belenéztem a tükörbe és ijesztően zöld szemem volt még magam is megijedtem saját magamtól


Tudom hogy elég hülyén hangzik!

De nem értem.


Teljesen abnormális dolgok ezek!


Mi van velem?

Meghülyültem!?


2012. szept. 11. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak terhes vagy.
2012. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nézzük csak...


Elöször is, hártya volt az ujjaid között... ez azt jelenti, hogy egy vízi reptoid faj leszármazottja lehetsz.


Aztán... a sok napszemüveg... ez azt jelenti, hogy a föld alá bújnál, mert bánt a napfény... újabb jel a reptoid mivoltodra.


A következö pedig egyértelmüsíti a gyanúkat: ijesztö zöld szemek!



Amúgy meg nem kell aggódnod, a hülye álmoktól nem kell félni. Nincs semmi káros hatásuk, csak élvezd öket.

2012. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emberi agy mindent raktároz amit lát az ember. Raktározza fákat - minden levelét külön külön, az embereket - hangjukkal, szemszínükkel, hajszínükkel együtt.

Alvás közben ezek a felesleges dolgok átadják háttérbe mennek, és ezeknek a zagyva tömege az álom.

2012. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Van igazság abban amit mondasz, de ha a levelet nem látod közelröl, akkor csak annyira jegyzed meg, amennyire láttad. Nem fogsz minden levelet tökéletesen megjegyezni.


Viszont ha egyszer látsz közelröl részletesen egy levelet, az már el lesz tárolva és levélsablonnak fel lehet használni az álmokban.

2012. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Abraca Amanda


Amit először írtál nagyon tetszett,

annyira jót nevettem rajta... :D :D :D


Köszi! :)

2012. szept. 12. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!