Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki azt álmodja, amit szeretne?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy lehet-e valahogyan befolyásolni azt, hogy valaki mit álmodjon. Például, ha valakinek van egy vágya, ami a valóságban valószínűleg sohasem fog megvalósulni, akkor azt a vágyat az alvás során, az álmaiban meg tudja valósítani? Valahogy elő lehet idézni, hogy az álomban pontosan úgy történjenek meg a dolgok, ahogy azt valaki elképzelte?

2012. szept. 12. 08:34
 1/7 gelazso ***** válasza:

bizonyára. ezt úgy hivják hogy

fixa idea

2012. szept. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy nevezik magyarul, hogy tudatos álmodás vagy irányított álmodás.
2012. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.

Ez pontosan, hogy működik?

2012. szept. 12. 08:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már az agykontroll magasabb szintjén van valahol. Jó lenne.

Én csak álmodok róla, hogy azt álmodjam, amit szeretnék. :-)

2012. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én nem értek az agykontrollhoz, de többször előfordult már, hogy befolyásoltam az álmaimat.

Például ha van valami amit nagyon szeretnél, nagyon foglalkoztat, akkor nagy esély van rá, hogy megálmodod. Én lefekvéskor szoktam erősen rákoncentrálni, de ami ennél fontosabb, hogy az a bizonyos dolog benne van a tudatalattiba, amit egyes álmok során fel lehet hozni...elő lehet idézni.

2012. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is sikerült már ilyesmi, nem gondoltam, hogy ez különleges képesség lenne. Persze nem minden úgy volt, ahogy akartam, de lefekvés előtti pár órában, fürdés, vacsi közben is ezen járt az eszem, és nyomokban megtalálható volt az álmomban. :)

Szeretem felidézni a gyerekkoromat, a régi házunkat, amit azóta lebontottak. Órákon át néha-néha gondolok rá, hogy milyen volt, képzeletben végigsétálok a házon. Utána benne van az álmomban, néha a mai időkben, vagyis felnőtt fejjel mászkálok, néha teljesen más a bútor, volt, amikor más lakott ott, de bementem.

Szóval van rá esély, hogy így sikerül!

2012. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sokszor álmomban keresek és találok megoldást munkahelyi műszaki jellegű feladatok során felmerült kérdésekre. Régebben magánéleti jellegű kérdésekben is adtak tanácsot álmaim. Persze ezeket éberen érdemes objektíven elemezni és értékelni.
2012. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!