Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek, az a dolog...

Szerintetek, az a dolog tényleg igaz, hogy, akivel álmodsz, azt veled szeretne lenni? Ezt valahol olvastam . Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bárcsak igaz lenne :) Bár attól függ hogy milyen értelemben érted a "veled szeretne lenni"-t. Mert találkozni akar velem, csak sajnos nem szerelmes belém :S
2012. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Az elég gáz lenne mert álmomban az unokahúgomat döngettem.
2012. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném!
2012. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első! Dettó én :/

Második: Az, hogy jött össze ?! xD

Harmadik: Olyat is olvastam, hogy csak a nap eseményei játszódnak vissza vagy valami ilyesmi.. :)

Èn tegnap olyat álmodtam, hogy Ő írt nekem, és felkeltem hajnali 3 kor, hogy megnézzem, és tényleg írt, csak nem azt, amit álmodtam :$ :P

2012. aug. 13. 21:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor velem szeretne lenni a múlt heti álmaim alapján:

egy folyónyi krokodil

Joker

egy kéjgyilkos

egy emberevő lény

a padtársam

a halott nagymamám


hm....

2012. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ditta323 válasza:
100%
Ha ez igaz lenne már lehet nem is élnék :)
2012. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Descartes hatás. Minden ami valaha is bejutott az elmédbe, épp annyira valóságos, mint az álmaid. Tehát amit álmodsz, nem más, mint az ami bejutott az elmédbe. De ha jobban belemélyedünk a dologba, akkor láthatjuk, hogy csak a szellem létezik, ami örök. Amit látunk nem létezik, mert folyamatosan változik, ha nem is érzékeljük, akkor is.

Ebből következtetve nekem aki ezeket kigondolja, mint szellem, léteznem kell.

"Gondolkodom tehát vagyok" Descartes

A kérdésedre konkrétan nincs válasz. Van amikor szépet álmodunk és van amikor rosszat. Lehet, hogy az álmok jeleznek, lehet, hogy nincs jelentőségük, mert csak az agy játszik. De lehet, hogy miközben pihen az agy és bevésődnek a nap történései, gondolatai, akkor képeket közöl a tudatalattid, valamiért. Na jól van ez már nagyon bonyolult :D

2012. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jól van na, csak kivàncsi voltam a vèleményetekre.
2012. aug. 13. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Tuti nem, mert mindenki szokott a kedvenc színészeivel, zenészeivel, sportolóival álmodni, akik azt sem tudják hogy a világon van, szóval az elmélet bukott :D
2012. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Végülis jogos..
2012. aug. 13. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!