Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az ugye nem igaz, hogyha...

Az ugye nem igaz, hogyha valaki azt álmodja hogy bevizel, akkor az igazából megtörténik?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogyha valaki azt álmodja, hogy pisil, akkor az valójában is megtörténik. Ez ugye nem igaz? Azért is izgat ez, mert néha vannak ilyen pisilős álmaim, bár alattam tisztának tűnnek a dolgok.
2012. júl. 22. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha érzed hogy vízes kezd lenni akkor vizeltél be ha meg nem akkor természetesen nem.
2012. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában akkor pisilsz be közben ha álmodban is érzed a megkönnyebbülést, magát a pisilés érzését stb. Legalábbis velem így volt gyerekkoromban :)
2012. júl. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Álmában nem sokszor jut eszébe az embernek pisilni, és főleg nem érzi a nyomást. Ezért ha mégis, az valószínűleg azért van, mert valójában pisilnie kell, de nem ébred fel rá, hanem beépül az álomba.
2012. júl. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban valóban bepisiltem ha azt álmodtam hogy pisilek. Felnőttként viszont már nem. Szerencsére.
2012. júl. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

A szomszédom mesélte, hogy azt álmodta, hogy bepisált.

De kiderült, hogy egy szó sem volt igaz belőle...

...mert nem bepisált, hanem besz@rt!

2012. júl. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem amikor álmomban pisilni kell, mindig azt álmodom, hogy vécét keresek és nem találok sehol, vagy foglalt, vagy nem zár rendesen... aztán felébredek... de most már félni fogok, nehogy egyszer találjak álmomban egy normális klotyót :D
2012. júl. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ilyent ***** válasza:
5%

Elég fiatal lehetsz ha ilyent kérdezel.

Ha álmodban hugyozol akkor valóságban is.



Most megspórolok neked egy kérdést ha álmodba elélvezel akkor tiszta gec is leszel.

2012. júl. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális esetben felébredsz mire teljesen elengednéd magad.
2012. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha éjjel pisilnem kell, sokszor álmodom, hogy WC-t keresek, de nem találok, sokszor volt olyan is, hogy pisiltem álmomban, de utána azonnal újra WC-t kerestem, és az inger egészen addig tartott, míg fel nem ébredtem, de még soha nem pisiltem be igazából, pedig álmomban éreztem, hogy pisilek, de nem éreztem a megkönnyebbülést. Tehát cáfolom az állítást.
2012. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!