Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban terhes vagyok, mit...

Álmomban terhes vagyok, mit jelent? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A héten már másodszorra álmodom azt,hogy terhes vagyok,először álmomban kisfiam született,de magára a szülésre még álmon belül sem emlékeztem,de ott volt mellettem és éreztem a közelségét is.A másik álmomban pedig ismét terhes voltam és akkor lányom született és halványan emlékszem a fiúra is az előző álomból,mit jelenthet ez?

18/L



2012. szept. 13. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Azt jelenti, hogy terhes vagy.
2012. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Pedig olyan egyszerű:vagy gyerekre vágysz vagy terhes vagy
2012. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

_NightHawk_ :

remélem ebből az első az ami igaz is,mert tényleg vágyok már egy babára meg imádom a gyerekeket,de szeretnék előtte még leérettségizni meg hasonlók,de köszi az értelmes választ:))

2012. szept. 13. 20:37
 4/10 anonim válasza:
28%
termes leszel
2012. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyat is olvastam h ez,mint problémát jelent a teher,de nem tudom mi lehet az igaz ebből,valaki más még?
2012. szept. 14. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én rengetegszer álmodom, hogy terhes vagyok, pedig még a közelében sem járok ennek a való életben... mindig fantasztikusan jó álmok szoktak lenni :) szerintem azt jelentheti, hogy szeretnénk egy biztos pontot az életben, és biztonságos környezetet teremteni.

20l

2012. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Terhesség: Szerencsés és kedvező álomszimbólum. Sok tervünk és vágyunk van, amelyket képesek vagyunk elérni, újat teremteni. Változást jelenthet két életszakasz között. Nők esetében elégedettséget jelent, férfiak esetén kedvező alakotóerőt jelent.


SZÜLÉS - Általában: ötletesség. Szülni: nők, kismamák álmában: önmagáért beszél; férfiak álmában: kissé szokatlan, de remélhetőleg intelligens megoldáskeresés. Kismamáknak azt mondja a babona, hogy ha álmukban fiuk születik, gyermekük lány lesz és fordítva.


gyerek

Pletyka. Feléd szaladó ismeretlen gyerek: kívánságod késve teljesedik. Gyerekszoba: ártatlanság. Gyerekszobában elbújni: régi emlék, kis titok.


csecsemő, kisbaba

Szomorúság, kiszolgáltatott helyzet. Várandós álmában: félelem a szüléstől. Fiatal lány álmában, akinek még nincs gyermeke: tudat alatti vágyakozás a gyermekre. Idegen csecsemőt találni: egy régen elkövetett hibád emléke: Csecsemő, ha beszél: intelem, amit nem veszel komolyan. Világító csecsemő: régi, nagyon szomorú emlék; jóvátehetetlen mulasztás.

2012. szept. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
8%

Az égvilágon semmit nem jelent!

Nem fogsz megvilágosodni mert ezt álmodtad.

2013. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%
Ha terhes vagy az azt jelenti hogy gondokat-terhet cipelsz a valódi életben. De ha megszülöd az azt jelenti hogy megszabadulsz a gondoktól.
2015. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régi kérdés de talán valakinek jól jöhet a válaszom. Már van egy gyermekem, kb fél éve elterveztük hogy szeretnénk kistestvért neki. Mint utólag kiderült a fogantatás után szinte rögtön minden éjjel azzal álmodtam hogy terhes vagyok, nem voltunk annyira rástresszelve a témára úgy gondoltuk majd jön mikor jön tehát nem vágyálmok voltak. Rendszeresen álmodtam azt hogy tesztet csináltam és pozitív lett, vért vettek és mondták hogy terhes vagyok stb. Kimaradt a mensim már 3 napja akkor csináltam is tesztet - semmi. Oké, gondoltam magamban figyelmen kívül hagyhatom ezeket az álmokat. Pár nappal később egész éjjel mentek ezek az álmok, pozitív tesztet csináltam majd azt álmodtam hogy felébredtem de valójában egy másik álomban találtam magam ahol szintén pozitív tesztem lett. Ez ment egész éjjel úgyhogy reggel lőttem még egy tesztet. Pozitív lett, először gondoltam na akkor megint egy álom. Vártam hogy felébredek de már délután kezdtem elfogadni hogy ébren vagyok. Egész nap a tesztet nézegettem sőt a következő pár napban is hogy most ez tényleg pozitív? Így álmomban tudtam meg hogy babát várok, már a negyedik hónapban járunk :)
2020. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!