Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmaim gyakran a frászt...

Yugym kérdése:

Az álmaim gyakran a frászt hozzák rám mert sokszor beteljesül és nem tudom kezelni őket valaki jártas az ilyesmiben?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 20:48
 1/7 anonim válasza:
Egy-két példát írhattál volna,hogy egy kicsit jobban tudjunk segíteni
2012. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is voltam már így.Egyik pillanatról a másikra tudtam,hogy ez már megtörtént,vagy megálmodtam ezt a szituációt,és akkor elkezdek kattogni rajta,hogy mi volt a folytatás.Néha elég ijesztő tud lenni.
2012. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
Ezért kellene több infó, mert nem tudni, hogy most a deja-vu jelenségre gondolsz, vagy valami egészen másra.
2012. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Üdv a legleső megfogalmazásom túl hosszú volt ezért nem fogadták el de írok ide pl t ha kell

nem deja vu hanem valós dolgok és nagyon ilyesztő hogy sokszor nem tudom a folytatást . Legutóbb haláleset volt és megálmodtam egy fát markolóval kirángattak pont az elhúnyt előtt am maámról van szó és a fát is láttam meg minden de

nem gondoltam volna h bekövetkezhet és nem foglalkoztam vele elmondani elmondtam de nem fektettem rá több hangsúlyt.

Ma meg áldozatot mutattam be egy kórházba ahol sok vénaszony volt és betegek voltak. Egyáltalán nem értem mire akart volna kijukadni az álmom. Nem találok semmilyen öszefüggést a dolgokkal kapcs.

2012. szept. 13. 22:19
 5/7 Komplikato ***** válasza:

Mit kéne ezen kezelni? Az emberek álmainak nagy része a napi benyomások összessége, beleértve azokat is amikre tudatosan nem emlékszik. Az ilyen előre megálmodós dolog átlag embernél, különösen képzetlenül ritka, és akkor sem szokott túl pontos és részletes lenni.


Antimod - Az Deja Vu érzés ha megálmodod a következő nap összes történését, beleértve a jó és rossz dolgokat, vagy az elmesélt vicceket és ébredés után percre ugyan az megtörténik? :D

2012. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ti voltatok már voltatok alvás közben olyan helyzetben , hogy ébren voltatok de mégsem tudtatok mozogni egy centit sem és kiabálni sem viszont nagyon nyomasztó a hatás ilyen fekete világ és akkor nagy nehezen lehet felébredni onnan.

Mások azt mondják ez az asztrális világ már ha ki tudsz lépni a testedből nekem ilyesmi még nem történt meg.

2012. szept. 14. 08:35
 7/7 Antimod ***** válasza:

"Az Deja Vu érzés ha megálmodod a következő nap összes történését, beleértve a jó és rossz dolgokat, vagy az elmesélt vicceket és ébredés után percre ugyan az megtörténik? :D"


Természetesen nem, de valaki felvetette, és nem volt egyértelmű, hogy a kérdező mire gondolt.

Mellesleg a deja-vu jelenségre sem ismerjük a magyarázatot, persze van rá egy nyakatekert "tudományos" okfejtés, de azt sem lehet ráhúzni minden esetre, mint általában az ilyen jelenségeknél.

2012. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!