Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez hogy lehetséges? Amit...

Ez hogy lehetséges? Amit álmodok, beteljesül!?

Figyelt kérdés

Már több napja (kb fél éve) figyelem, hogy egyszer álmodok valamit, ami szerintem hülyeség, de valahogy (nem másnap) pár nappal később beteljesül!!! Egyszer volt olyan, hogy egy papától kérünk kukoricát mert horgászni akarok. mondom ez hülyeség, húsvétkor nem megyek horgászni. erre jöttek ismerőseim, aztán elvittek(!) horgászni, és beteljesült ismét. és ez többször megtörténik, de van h 1-2 héttel később.

Ez hogy lehet? UFO vagyok?


2011. nov. 27. 10:37
1 2
 1/12 Tom Benko ***** válasza:
Nem, csak szelektív emlékezet. Arra nem emlékszel, ami teljesül, ezért tűnik úgy, mintha minden álmod igazolódna. Valójában csak véletlen egybeesésekről van szó.
2011. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
-.- nem vagy ufo.de látod a jövőt azt örülj attól még ember vagy egy kis természet feletti képességgel örülj neki. mi ez a hülyeség megint hogy az ufok látják már a jövőt is?
2011. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet csak deja vu. Vannak akikkel gyakran előfordul, ez egyénfüggő, de férfiaknál gyakoribb.

Ha pedig nem az, akkor csak simán szelektív a memóriád, az ember minden éjszaka álmodik, max nem emlékszik rá. Gondolj bele mennyi álmod NEM teljesült be. Velem is már volt ilyen, ilyenek, hogy beteljesült, nem kell hozzá varázslat.

Az UFO fogalmának meg utána kéne olvasni.

2011. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen csak részlegesen látod a jövőt, ettől ne ijedj meg :). Nem te vagy az egyedüli ilyen ember.
2011. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha valami világvége lesz, akkor szólj nekünk is!
2011. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy hosszabb távon előre "lát" :)
2011. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fizikai kényszer az, hogy senki sem láthatja a jövőt. Bár a világegyetem véges számú részecskéből áll, ami kvantumszinten jellemezhető sebességgel és iránnyal, így a sorosa mindennek meg van írva.


NEM LÁTHATOD ELŐRE, mivel te is része vagy ezeknek a részecskéknek így paradoxon állapotba kerülsz, mivel minél több részecske adatát tudod leírni bármilyen überfasza okkult paranormális módon, legalább annyi + a gondolkozáshoz szükséges részecskére lesz szükséged. Ezzel eljutottál oda, hogy ismerned kell ezeknek a részecskéknek az adatait is és bezárul az ördögi kör, kezdődik előröl.


Ez szerintem egy tudományosan is helytálló válasz, megmarad a szabad akarat illúziója. Minden döntés esetén elvileg létrejön még 1 párhuzamos világ.

2011. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

(Az UFO részt hülyeségből írtam xd)

am meg szólok ha megálmodom a világvégét. amúgy 2012 az állatok éve (Pamkutya szerint xd)

2011. nov. 27. 21:12
 9/12 Tom Benko ***** válasza:
Nem, a kvantumfizika pont azt mondja, hogy a világ nem determinisztikus...
2011. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha te UFO vagy akkor én sokszorosan,mert több,mint 30 évemet előre megálmodta.. www.osys.hu/biromiklos
2011. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!