Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent foggal álmodni?...

Mit jelent foggal álmodni? Már többször álmodtam, hogy darabokban kiesett/elporladt a fogam.

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy kiesett foggal álmodni azt jelenti, hogy valaki meg fog halni. De nem hiszek benne, mert ha igaz lenne, akkor már senkim nem élni. Rendszeresen álmodom foggal..
2012. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a krúdy féle álmoskönyv ezt Irja:


fogat enni: halál.

fogad, ha kihull: egy atyádfia meghal.

az 1756-os könyv szerint: fogadat szádból kiszedni: siralom.

első fogat elveszíteni: nehéz felejtés.

fogaid, ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz; betegnek egészséget jegyez.

fogaid, ha összenőnek: tévelygés, visszavonás.

rothadt fog, ha kihull: jó.

fejér fog, aranyos fog: jó.

fog (viaszból): szörnyű halál.

fog fehérónból: kisebbség.

üveges fog: halál.

ezüstfog: gazdagság.

fogaid, ha másodszor nőnek: jó.

fogaidat tisztítani: nagy ártalom.

fogaid, ha elédbe esnek: gyermekeid halála.

fogaid nyelveddel kitolni: dolgaidnak jó vége.

2012. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fog a megjelenéssel is összefüggésben lehet, a kieső fog az önbizalomhiányra utal, arra, hogy nem érzed magad szépnek, vonzónak.
2012. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagy luxus vissza olvasni? Hetente egyszer felteszik ezt a kérdést és kiírás előtt biztos neked is mutatta, hogy már van ilyen kérdés.
2012. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Az álmoskönyvekre nem szabad alapozni. Én is rendszeresen álmodok foggal évek óta de még nem történt semmi :)
2012. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy csikorgatod a fogadat álmodban, mint az emberek többsége.
2012. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogak: Életerő, vitalitás, és az agresszió szimbóluma. A kihulló fog betegséget, testi gyengeséget, az energiaszint csökkent állapotát jelzi.


Mozgó fog: Az álmunkban megjelenő fogak szexuális szimbólumként értelmezhetőek, de lelki bajokra is utalhatnak. A mozgó (kihulló) fogak anyagi helyzetünk kedvezőtlen alakulására, előnytelen kapcsolatainkra utalhatnak. Betegséget is jelezhet.


fog

Nehezen elszenvedett vereség. Kieső fog: fájdalmas veszteség. Ha más szájából fogak hullanak a kezedbe: nem tudsz viszonozni olyan érzelmeket, amelyeknek az előnyeit igencsak élvezed.

2012. szept. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!