Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítene? (nem találtam...

Valaki segítene? (nem találtam pár elemet)

Figyelt kérdés

Annyi lenne a gondom,hogy a legutóbbi álmomnak nem minden elemére találtam "megfejtést".Örülnék,ha valaki tudna segíteni benne.

Az álmomban egy pusztán álltam,de előttem úgy száz méterre volt egy erdő.Már alkonyon túl lehetett vagy hajnal előtt,mert nem volt teljesen sötét,de minden szürkés volt.Az erdő teljesen sötét.Éreztem,hogy valami hozzáért a kezemhez ezért hátranéztem.Egy ló bökött meg az orrával,de furcsa volt a tapintása.Amikor jobban megnéztem,láttam,hogy...rohad.A teste oszlott,de kiszáradt a felső bőrréteg ezért érdes és szúrós volt.Egy ideig hagyta,hogy simogassam,de amikor megakadt valami kötélszerűségben a kezem a nyakán felém kapott.Ekkor ébredtem fel.

Elnézést amiért sokat írtam,de nem tudom összerakni(tudom,hogy elborult,nem kell mondani)


2012. szept. 16. 13:03
1 2
 1/12 chrishu ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy egy rémesen öreg loú megtámad pontosan 10 perc múlva
2012. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 chrishu ***** válasza:
Ja bocs elnéztem at időt!
2012. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
xd
2012. szept. 16. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy álom-varázs veccőt és nem kell majd tőle tartanod
2012. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a loú!!! Beszökött az álmodba!! Űzd ki onnan vagy nem lesz több nyugodt éjszakád!
2012. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A veccő az jó ötlet, vagy ássál neki álmodban egy csapdát.
2012. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 chrishu ***** válasza:

Vagy lődd le veccővetővel.

Esetleg hívd fel a RÉPA(Reptoidok és Plejádok Alakulat) alakulatot akik kifizetik a meg nem emésztett darabjaid temetését feltéve ha támogatod őket adód 101%-ával.

2012. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dalek Traak ***** válasza:
Ezek a loúk már az emberek álmaiba is be tudnak férkőzni. Úgy tűnik fejlettebbek egy egyszerű állatnál. Lehet, hogy őket is meg kell semmisítenünk.
2012. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jól sejtem,hogy ez addig fog így menni amíg fel nem tesznek egy másik hasonló kérdést?

egyébként akkor legyetek részletesebbek,így a laikus tudatlan ember nem érti a beavatottak beszédét

2012. szept. 16. 15:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Valami loúológus magyarázza le neki, hogy mi az a loú meg veccő :D
2012. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!