Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ennek az álomnak az értelme...

Mi ennek az álomnak az értelme? Nem kell az egész álmot megfejteni, de sajnos álmoskönyvben nem találtam kézzel fogható magyarázatot egyik "szereplőre" sem. A többi lent?

Figyelt kérdés

Már napok óta ugyanazzal a 3 emberrel(édesanyám, barátnőm és a volt párom, akivel a napokban szakítottunk) álmodok, többnyire nem emlékszem a miliőre, és hogy mit csináltunk, csak képek villannak be, viszont tegnap éjjelről megragadt valami. Egy házban voltunk a fent említett személyekkel, ahol volt 3 fekete nagytestű kutya akik ellenségesek voltak, de engedték magukat megsimogatni, és abban a házban derült ki, hogy a volt párom még mindig szeret, de egy másik nő gyereket vár tőle. Úgy keltem fel, mintha rémálmom lett volna, totál zaklatott lettem ettől az álomtól pedig nem volt benne semmi ijesztő, de az álmomban végig félelem uralkodott rajtam.

Az online álmos könyvekben nem találtam kézzel fogható magyarázatot se a fekete kutyákra, se hogy miért pont 3an voltak, se a terhes nőre se édesanyámra se a volt páromra. Ha valaki legalább tudja a jelentésüket vagy csak egynek kérem ossza meg velem! Előre is köszi!


2010. júl. 15. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A három kutya három embert jelent,azok közül,akik az álmodban szerepeltek:Anyukádat,a volt párodat,barátnődet.

Vagy pedig a volt párodat,azt a másik nőt és a közös gyereküket.

Három embert,akik hamisak lehetnek irántad.Elfogadják a kedveskedésed és ők is kedvességet színlelnek,de belül ellenséges érzéseik vannak.

Azt már neked kell tudnod,hogy az álmodban szereplő melyik három személy lehet az,akire ráillene,amit leírtam.

2010. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) A 3 emberre akire ráillene a 3 kutya féle "elemzésed" az leginkább az exem a való, életben nem létező nő és a szíve alatt hordott gyermek. Csak azt nem értem, hogy ha nem léteznek, akkor mit kerestek az álmomban?
2010. júl. 15. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak te nem tudsz még róla,hogy léteznek a valóságban is,az a bizonyos nő és a gyermek.De az is lehet,hogy ez egy jövőálom és egyszer majd szerepelni fognak az ők az exed életében.Ha az álom ilyen nagy hatással volt rád,akkor szinte biztos,hogy komoly jelentősége van,tehát van igazság tartalma.
2010. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jövőálom?Én úgy olvastam, hogy az álom az aznapi történések kavalkádja, vagy valami hasonló, sosem álmodtam még előre semmit, sőt inkább marhaságokat. Ezt meg lehet előre álmodni? Vagy nagyon jók a megérzéseim, az tény, hogy eddig 80%-ban bejöttek a megérzéseim. Arra is gondoltam, hogy inkább a zöldszemű szörny az álmomban is ott van, tehát a féltékenység, mert hát van azért bennem egy kicsi :(
2010. júl. 15. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Tiszta Twillight. Nagy testű kutyák,románcok áh. Na a lényeg hogy ne várd el a szervezetedtől hogy emlékezzen 8 órányi álomra. És ne foglalkozz a magyarázatával és a jelenségével mert semmi jelentősége. Foglalkozz azzal hogy szerezd vissza a párod,ha szereted,ne engedd el!
2010. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Krúdy Álmoskönyve szerint a fekete kutyák egyfajta szellemek. Nagytestű, fekete kutya, a múltban történt valami kellemetlen esemény, amiben része volt anyádnak, barátnődnek, volt párodnak, és neked is.

Mivel hárman vannak, a három az idő száma: múlt, jelen, jövő.

Ugyanígy ez a három ember is: anyád a múltat, barátnőd a jelenedet míg a volt párod a jövőt jelképezi.

A három fekete kutya tehát a múltban történő negatív dolgokat, ami kihat a jelenedre és a jövődre, a három ember pedig a pozitív dolgokat jelenti, a céljaidat, amiket meg szeretnél valósítani.

Anyádat: szeretnél anya lenni, Barátnő: szeretnéd, ha szeretnének, a volt párod: szeretnél egy társad magad mellé, aki támogat, szeret és segít téges a jövőd során.

A félelem érzete egyfajta változást jelez (lehet, hogy éppen megtalálod a másik férfit,aki később a párod lesz, hogy a házban történik mindez, azt jelzi, hogy tőle anyagi biztonságot is vársz najd.

2015. máj. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!