Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsálom és még mindig nem...

Furcsálom és még mindig nem találtam magyarázatot. Minek mondható?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A napokban azt álmodtam, hogy életét vesztve tartottam a barátnőmet a karjaimban 2 órán keresztül:( ( Pedig nincs is barátnőm ) a furcsa az, hogy miután felkeltem mind a két kezem elvolt fáradva, mintha éjjel nappal dolgoztam volna egy építkezésen vagy bármilyen fizikailag megterhelő munkában, de aznap este egyedül voltam

ithol. Ismerem magam annyira, hogy tudjam nem alszom olyan pózban, hogy elzsibadjanak a karjaim, de itt nem is elzsibadásról van szóhanem, éreztem elvoltak fáradva a kezeim...


Ez konkrétan mi ? Napok óta ezen gondolkozom és még mindig minimális sohok alatt tart a dolog.

Mielöt elaludtam volna, nem voltam fáradt alcholol hatása alatt. ( nm dohányzom )


2011. jún. 13. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Eljátszottad amit álmodtál, valószínűleg sokáig befeszítve tartottad a karizmaidat. Ezért van izomlázad.


A férjem vadászik álmában, mint a kutyák. Keze-lába jár, néha morog is. Tudom, hogy mikor van meg a nyúl, mert akkor hangosabban zihál és szorítja magához a karjait.

Amúgy nagyon vicces, kivéve, amikor a nagy hadonászásban orrba vág...

2011. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
DDDDDDDDD
2011. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 13. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de előző válaszoló megnevetett.Amúgy helyesen írta, amit írt, annyit tehetnék hozzá, hogy a tudatalattid segített elsiratni egy nemlétező barátnőt.Hamarosan jönni fog az életedbe egy valóságos létező barátnő, mert felkészültél a fogadására.Előre is minden jót nektek!
2011. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod ! Remek lenne :)
2011. jún. 13. 17:34
 6/9 anonim válasza:

17:23- Ez nagyon tetszett.

Amúgy 1x nekem is volt ilyenem; azt álmodtam, hogy leszúrtak (elég beteg, tudom) és mikor felébredtem, fájt. De biztosan olyan pózban voltam, hogy megnyomtam ott, vagy ott feküdt a macsek.

Ugyan nem hiszek abban hogy az álmoknak vannak jelentéseik, de ha tényleg igaz, amit magdianyu írt, akkor előre is sok cseresznyét!

2011. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, álmodás közben úgy viselkedtél a valóságban, mintha tényleg történne valami. Ez olyan, mint ha valaki sírt álmában és arra ébred a valóságban, hogy sír, vagy pl. én, amikor azt álmodtam, hogy hasba rúgtam az egyik barátomat, majd már félálomban egy hatalmasat belerúgtam az ágy oldalába. Fájt is utána a lábam :D
2011. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem már előfordult hogy szexeltem álmomban és éreztem, bár nem tudom miért a szexről álmodtam..
2011. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én az ilyen valósághű álmoknál arra voksolnék, hogy álmodban újraélted egyik előző életed egy mozzanatát. Azért lehetett, hogy arra ébredtél, mintha mindez megtörtént volna, mert valaha megtörtént, és érezted azt, amit ébredéskor.
2011. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!