Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon megálmodtam a jövőt v....

Vajon megálmodtam a jövőt v. csak egy vágyálom volt?

Figyelt kérdés

Most végeztem a sulival és már 4 hónapja munkanélküli vagyok. Nagyon szeretnék már dolgozni, és meg is találtam álmaim munkáját, meg is pályáztam, de még nem hívtak be interjúra. Tudom, hogy csúszás vana kiválasztásban, még nem történt meg, de már 2 hete csak azon agyalok, hogy ezt szeretném csinálnia, annál a cégnél.

Tegnap voltam egy más munka kapcsán egy cégnél állásinterjún, jól is sikerült, ott azonnal megmondta a HRes, hogy a második körre is mehetek. Azonban este azt álmodtam, hogy felvettek a nagyon vágyott céghez, és még arra is emléksze, megbeszéltük, hogy októberben kezdhetek is. Nagyon boldog voltam, és annyira jó érzés volt, hogy megkaptam. Persze mikor reggel felébredtem nagyon csalódott voltam, mert álmomban nagyon beleéltem magam, és minden annyira valóságos volt.

Szerintetek ez csak vágyálom volt, vagy megláttam jövőt?

Köszönöm a segítséget!



2012. szept. 22. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már, hogy összejöttem egy pasival, akivel bejöttünk egymásnak.

pár napra rá meg elkezdett lerázni, és tök más lett, mint addig volt.

Tehát vágy. De ettől függetlenül még felvehetnek.

2012. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy megálmodni a jövőt. Az álom a vágyak megjelenítője. És az olyan dolgoké, amin sokat gondolkodsz. Nagyon szeretnél ott dolgozni, és sokat gondoltál erre, ezért álmodtad ezt. Én azt javaslom pályázd meg a másik munkát is, mert ha az álmod melója nem jön össze, ott lesz a másik mentőövnek.
2012. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak vágyálom volt
2012. szept. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

dolgozni

Rossz álom. Olyan munkát végezni, amit különben nem csinálsz: unalmas napok. Építkezésen dolgozni: terveid csak lassan valósulnak meg. Idegenek között, idegen környezetben dolgozni: bizonytalanság, bátortalanság.

2012. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!