Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam, ez hogy lehet?

Megálmodtam, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel voltunk egy sulis disco-ba és mondtam neki valamit és nagyon deja vu érzésem volt. Rájöttem hogy én ezt majdnem egy éve már megálmodtam.
2012. jún. 19. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanigy van hogy megálmodom hogy mi fog történni .örülj ennek az adotságnak
2012. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:

Van ilyen, az álmok világa elég furcsa. Egyszer a barátnőmmel majdnem teljesen ugyanazt álmodtuk ugyanakkor, csak néhány körülmény volt szubjektív, de az alaptéma teljesen megegyezett. És nem kapcsolódott semmi közös élményünkhöz, ami indukálta volna, hogy ugyanazt álmodjuk.


A te esetedben az a kérdés, hogy biztos vagy-e benne, hogy álmodtad, vagy "csak" az ismert, általános deja-vu érzést tapasztaltad meg.

2012. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg egy éve azt álmodtam, hogy le fog esni a könyv a polcról, és képzeld el, ma rosszul tettem fel és leesett! Hihetetlen! Biztos nem a könyv lepottyanásának valószínűsége ragadt meg az álmomban, hanem megálmodtam! Nincs más magyarázat! Hiszen nem mindennap történik ilyesmi! Bizony!


Mindig olyan jól szórakozok az ilyen kérdéseken. Mit be nem képzel magának az ember. :D

2012. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy másik idősíkból a halott szellemed küldte neked álmodba az információt.

Tehát a halott szelelemd az időben utazott, majd beléd szállt és megálmodtatta veled.

2012. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!