Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam egy idegen nyelvű...

Megálmodtam egy idegen nyelvű szót! Milyen nyelven van, és mit jelenthet?

Figyelt kérdés
" Assiocale ". Rákerestem, de a jelentésére nem bukkantam rá sehol. Aki tud, segítsen, kérlek titeket. Köszönöm.(Egy másik kategóriában már érdeklődtem, szimplán magáról a szóról, és egyelőre semmi. Arra számítottam, talán itt többen válaszolnak, mert nekem ez tényleg fontos lenne...)
2012. márc. 11. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
halandzsa nyelven van. Azt sokan beszélik. Ebben a kategóriában különösen
2012. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok olyan "vérezó", mint itt sokan! Én csak feltettem egy kérdést, amire NORMÁLIS választ remélek..
2012. márc. 11. 10:52
 3/17 anonim válasza:

Ilyen szó valószínűleg nincs, de egy hasonló létező szó viszont igen.

Például egyszer valahol láttad leírva azt a szót, hogy 'associate', akár csak pár pillanatra, és nem is emlékszel rá, de álmodban előjött csak kicsit átformálódott.

Lehet, hogy idővel eszedbe jut.

2012. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 tetris ***** válasza:
100%
Latinosan néz ki, de az orvosi szótárban nem találtam.
2012. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm eddig...
2012. márc. 11. 11:26
 6/17 anonim válasza:
Addig jutottam hogy egy holland szó ez tuti ..egy csomó www.(valami cím).nl(netherlands:holland) oldalon sok szövegben szerepel..de forditó nem fordítja valószínűleg mert nem szótári alak..
2012. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmi értelmét nem látom, nem biztos, hogy egy szó, név is lehet.
2012. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A szövegkörnyezet alapján, azon a néhány oldalon, ahol szerepel (Google fordító a legjobb barátod) , az antiszociális elírt, vagy ritkán használt alakja lehet.
2012. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Velem is történt már hasonló,csak az egy név volt.Èletemben nem hallottam még azt a nevet,álmomban pedig úgy hívták a lányomat.Èrdekes dolgok ezek.
2012. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 yossarian44 ***** válasza:
A holland nyelvű szövegek alapján melléknévnek tűnik... legalábbis az elhelyezkedése miatt a mondatban, túl sokat nem tudok hollandul...
2012. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!