Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet, hogy már majdnem...

Lehet, hogy már majdnem sikerült tudatos álomba lépni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este letöltöttem a Beep hanganyagot, amit telefonon elindítottam és megfelelő időközönként csipog párat. Így az elménk álomba megy, de a testünk mindíg felriad a csipogásra és így tudatos álomba lehetünk. Most próbáltam először és azt éreztem, mint ha a lelkem a testem alatt feküdne egy kicsivel. Nagyon furcsa volt, de tovább nem tudtam eljutni mert a szomszéd szobából kijött valaki és arra állt át a figyelmem :S

Elképzelhető, hogy ez ár a tudatos álmodás kezdete volt?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. szept. 23. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sokszor ilyen érdekes élményem, de mivel még nem volt TÁ-m így nem tudom, hogy milyen közel is voltam. Nekem olyan volt, mintha a testem "eltolódott" volna az egyik irányba. De ez csak akkor, amikor a testemre koncentrálok. Viszont ha befelé irányítom a figyelmemet, akkor nem érzem ezt, de ebből mindig kizökkenek egy idő után, mert érzek az egész testemben egy nagyon "érdekes" dolgot, és ekkor már nagyon nehéz befelé figyelni. De ezt az érzést nehéz leírni...
2012. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ennél sokkal egyszerűbben is lehet ezt csinálni, nincs szükség ilyen trükkökre. Egyszerűen csak minden este lefekvés előtt egy ideig folyamatosan gondolj és koncentrálj arra, hogy tudatos leszel álmodban, hogy tudni fogod hogy álmodsz. Egy idő után sikerül.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem :) köszi nektek :)

Megpróbálok pár trükköt hátha valamelyik jó :D

2012. szept. 23. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Na sikerült?:)

Kíváncsi vagyok.:3

2012. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :( De szerintem azért, mert nem annyira hiszek már benne, mert az egyik pszichológus ismerősöm azt mondta hogy csak akkor lehet ilyesmi amikor félig álomba vagy és akkor is csak az ösztönös dolgokat tudod csinálni benne :S

De nem tudom, mert mégis annyian mondják h létezik :\

2012. szept. 25. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!