Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
mult éjszaka álmondtam azt hogy a mi lakásunkban vagyunk 4 barátomal eggyüt de a lakás teljesen üres, rajtunk kívül van még 5 öltönyös fazon az arcukat nem lehetett látni mert ilyen izé volt a fejükön mint a középkori hóhéroknak volt, közölték hogy felakasztanak, a kötelek mellet volt 1-1 papír, amin az én nevem volt azt felkaptam valami pecsét is volt rajta, összegyíűrtem zsebreraktam és ártohantam a szobámba, ekkor már a lakás ugy nézett ki ahogy az életben is, felkaptam a telefonom és készültem hogy elindulok valahova, benéztem anyámék szobájába, anyámék a tv-t nézik, megszólalok nekik hogy "hol vannak a barátaim?" anyám erre közli hogy a melletünk levő tárolóban, kimegyek az ajtón benézek a tárolóban és ott fekszik a földön egymás mellet 4 zsák mindeggyik zsákon 1 barátom neve, az egyik zsákon annak a lánynak a neve akibe szerelmes vagyok, hirtelen nagyon rossz érzésem lett, itt szakadt meg az álom
2012. szept. 28. 22:14
 1/2 anonim válasza:
Te rohadtul félsz, görcsölsz valamitől. :(
2012. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A mondat végére pontot teszünk, nem veccőt.
2012. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!