Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális vagyok, hogy ilyet...

Normális vagyok, hogy ilyet álmodtam? Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy nagymamáméknál az egyik szobában laktam, és összejöttem apukám nagybátyjával. Rendesen megálmodtam, hogy szeretkezek vele, sőt utána szeretők is lettünk. Mindig hazudtunk valamit, hogy miért van már ott megint, hogy ne derüljön ki. Nagyon jól éreztük magunkat együtt.

Az álmomban nem konkrétan a nagybátyját láttam, ő már egy elég idős ember, akivel én voltam olyan 40 körüli jóvágású hapsi volt. Szóval kinézetileg nem ugyanaz volt a két ember, csak az álmom béli pasi ott apukám nagybátyja volt.


Még most is ráz a hideg, ha rá gondolok, rettenetes volt.


2011. máj. 9. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Éhes disznó makkal álmodik!
2011. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális vagy.

Annyit jelent az egész, hogy vágysz egy férfias férfire, aki mellett biztonságban érzed magad, vigyáz rád és boldoggá tesz.

Ennek semmi köze ahhoz, hogy apud nagybátyjaként nyilvánult meg álmodban.

2011. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy pedig ja, valószínűleg túlteng benned kicsit a nemi vágy. :D
2011. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Neji válasza:
6%
Ez azt jelenti h betegesen percverz vagy.
2011. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, de örülök hogy én ilyeneket nem álmodok és őszintén remélem hogy ezután se fogok
2011. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress gyorsan valakit magadnak, mert ez egy kicsit beteges, de alapvetően érthető, társra vágysz. :)
2011. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
férjnél vagyok :-)
2011. máj. 9. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem már nőnél! HAHA!! XD
2011. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pár héttel ezelőtt azt álmodtam,hogy az osztálytársammal, aki tetszik nekem, lefeküdtünk XD. Nem tudom miért álmodtam ezt, pedig nem foglalkozok ezzel a témával. Akinek elmondtam, jót nevetett rajtra XD.

16/L

2011. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!