Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt egyre...

Miért álmodom azt egyre gyakrabban, hogy megcsalom a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt barátnőmmel,mindennél jobban szeretem,nagyon jól megvagyunk...mostanság egyre több ilyen álmom van amiben egy másik lány mondjuk megpróbál rám mászni stb stb én pedig nem tudok ellenállni akármennyire is szeretnék.Miért van ez,mikor tudom,hogy a való életben nem lennék képes arra,hogy megcsaljam...?
2012. szept. 30. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem vágysz az újdonságra. Előbb utóbb valóra válik.
2012. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Az álmodban próbáltál ellenállni a téged csábítgató lánynak, habár kevés sikerrel. Én ebből azt szűröm le, hogy tényleg szereted a barátnődet, és tényleg jól meg vagy vele.

Szerintem inkább félsz egy ilyen esettől és nem vonz.

2012. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 15 éve hűséges feleség vagyok, és álmomban hol egyik, hol másik barátjával csalom meg a férjem. Aztán reggel jót nevetünk rajta, hiszen ő is álmodik az én barátnőimmel. Baráti társaságunkban néha jót szórakozunk ezeknek az álmoknak az elbeszélésén. Hidd el, nem kell semmit belemagyarázni! Szeresd a barátnődet, és ne arra gondolj, hogy előbb-utóbb megcsalod. És főleg ne érezz bűntudatot!
2012. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2012. szept. 30. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nap más nővel álmodok. Ezzel nincsen semmi para. Igazából tudat alatt vágysz másra is.
2012. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!