Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez? Mi történik? Annyira...

Mi ez? Mi történik? Annyira megijedtem! :/

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok. Normális párkapcsolatom van, együtt is élünk már 1 éve. Pár napja viszont érdekes álmom volt és azóta is sokat agyalok rajta. Álmomban tisztát láttam azt a Miskolci tescot ahova mindig járunk. Késő este volt, és a tesco parkolójának végén volt 1 ház. A házban volt 1 srác. Nem emlékszem az arcára, nem tudom ki volt. 1 vadóc rocker srác volt. Rock zenét hallgatott és a ház előtt ölelt engem. Ölelt és azt hajtogatta meg kell halnia. Bement a házba, rágyújtott, eldobta a csikket majd a ház felrobbant ő mégsem halt meg. Kijött rám nézett, azt mondta nem érti. Talált 1 energia italos dobozt amiben még tele volt. Azt szétlocsolta a házra mintha benzin lenne, megcsókolt majd megkérdezte, ugye megértem e hogy meg kell halnia? Mert ha szeretem megértem. Én bólintottam. Megcsókolt és elmondta mennyire szeret. Bement a házba, eldobott még 1 égő cigarettát majd a ház robbant és ő tényleg meghalt. Aztán riadtan felébredtem. Már szinte sírtam. Azt éreztem belehalok hogy nincs velem (bár nem is tudom ki ő) és nem értettem miért kellett meghalnia ha én ott voltam neki és szerettük egymást. Azóta csak agyalok hogy mi lehet ez? Miért éreztem azt hogy hiányzik? Miért éreztem hogy fáj hogy nincs többé? Félelmetes érzés volt....! A családomban pedig nem halt meg senki...
2012. okt. 2. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló,és aznap éjjel ordítozva ébredtem,és egyfolytában azt hajtogattam: " a szerelmemmel akarok lenni." egész éjjel.

Én sem értem mi történt,és hogy miért van ilyen. Nekem is rettenetesen hiányzik az a férfi,és úgy érzem nélküle semmi értelme élnem. üresnek érzem magam. Láttam még a sírját is álmomban. De úgy mintha az lenne a valóság,emlékszem az ölelésre, a csókjára...mindenre.

2012. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Építész válasza:
21%
Casco-t akarok kötni, Casco-t akarok kötni!!!
2012. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Golan Trevize ***** válasza:
82%
ne egyél vacsorára nehéz kajákat
2012. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

20 éves vagy és éretlen, tudhatnád, hogy az álmoknak nincs jelentése, aki mást mond az valószínűleg ilyenekből él.

Pl tvben elemér jósnő meg a többi pénzmágus.

2012. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az úgynevezett normális párkapcsolat nekem is kevés volt egész életemben. Az ilyenbe bele is betegedtem. Depressziós lettem. Mindig csak a nagy szerelmet kerestem. Megtaláltam és ki is gyógyultam.

Amúgy melyik Tescóban álmodtad? Szentpéteri-kapu, Avas, Nagyváthy?

2012. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Ez sz­art sem jelent, mivel csak egy álom.

Én pl. egyszer azt álmodtam, hogy édesanyámmal a Második Világháború idején kettősügynök voltam a náci Németországban és egy lopott tengeralattjáróval menekültünk a szövetséges vizek felé. Mégsem paráztam be, hogy úristenmitjelent, hanem örültem, hogy ilyen menőt álmodtam.

2012. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

:/ ....


Avas :D ott fogok dolgozni...lehet azért :D már most irtózom tőle..

2012. okt. 2. 12:58
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Kerüld éjszakára a bic mac menüt.
2012. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Bocs mindenkitől aki nem, de én hiszek a reinkarnációban és simán el tudom képzelni, hogy egyik előző életbe láttál bele.
2012. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Golan Trevize ***** válasza:
50%

Az előző életében kizárt, hogy ott tesco lett volna...

Én továbbra is a 3 tál csülkös babgulyásra tippelek...

2012. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!