Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történik meg az, amit...

Miért történik meg az, amit álmodom?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa ez az egész.Vagyok éppen suliban,munkában, akár utcán, vagy ha bármi történik velem eszembe jut hogy basszus tudtam hogy ez lesz, ez tök uncsi mert már átéltem 1x. és később eszembe jut hogy évekkel ezelőtt ezt álmodtam.Lehet ez valami furcsa adottság?
2012. júl. 18. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ember átéli ezt legalább egyszer az életében. Nem nevezném ezt jövőbe látásnak, de az biztos hogy furcsa dolog. Már én is átéltem ezt ezerszer. Én ezt a Deja vu-nek tudom be, de persze nekem is eszembe jut h basszus ezt álmodtam.
2012. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem is szokott lenni ilyen, kb felevente egyszer
2012. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te egy kiválasztott vagy ha eljön a világvége te leszel az isteni hadsereg egyik tábornoka úgyhogy készülj mert az óra közeleg (tedd vagy ne tedd de ne pórbáld)
2012. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, hogy te mintha ez már 1x megtörtént volna! (Akkor lehet, h álmomban)??? Most utoljára tudom, h álmomba. Pont a melóról, h ez és ez fog történi és kb az is történt. Igaz nem pontosan úgy, de hasonlóan.
2012. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scrat válasza:
Ilyen nekem is volt, és tudtam mindig (már többször is volt ilyen), hogy álmodtam már, de szerintem semmi különleges adottságod nincs. Több embert ismerek, akinek volt már ilyen, de egyikük sem jósolta meg a világvégét, vagy egy alien inváziót.
2014. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!