Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha szinte naponta álmodok...

Ha szinte naponta álmodok valakivel, méghozzá elég intenzíven, akkor vajon ezt ő megérzheti?

Figyelt kérdés
van-e ilyen teória, vagy elképzelés, hogy ha valakivel szinte minden nap álmodok, az megérzi ezt, és talán még az álom üzenetét is megkapja?
2012. máj. 17. 15:52
 1/6 anonim válasza:
Hát én nem hallottam róla, lehet csak sokat jár a fejedben az illető...vagy ha nagyon össze vagytok hangolva az illetővel, lehetséges... :D
2012. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, de biztos nem érdekel a tudományos válaszom, szóval nem is fejtegetem, csak piroskezeket érnék el vele.
2012. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én nyitott vagyok.
2012. máj. 17. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Nincs jósló álom, nem utalhatnak a jövőre az álmok, kivéve, ha tudod, hogy valami biztosan meg fog történni. Például tudod, hogy június 6. műtenek, és többször álmodsz addig műtéttel. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata. Tehát nem érezheti meg, és vele semmiféle misztikus kapcsolat nem várható/nincs.
2012. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először mondd el, hogy milyen választ vársz! tudományos, vagy "ezotérikus"?

Ha a ma elismert hivatalos tudomány nyelvén kérsz választ, az előző hozzászóló szerintem jól írta le a dolgokat.

Ha "ezotérkiusan":

Álom közben a testedet mindig elhagyja a lelked. Néha megmaradnak azok az emlékek, amelyeket testen kívüli állapotban tettél. Lehet, hogy azzal, akivel álmodtál kapcsolatba lépett a lelked. Lehet, hogy ő is olyansmit álmodott mint, te és benne voltál az álmában, de lehet, hogy nem emlékszik rá. Hipnózissal és egyéb "elmejátékkal" ezek az emlékek előhozhatóak belőle is, azaz emlékezne a közös "álmotokra.

Valami ilyesmi az "ezotérikus " válasz :D

2012. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megérzi.

Talán csak akkor, ha nagyon közel áll hozzád, szerelmed, vagy közeli családtag.

2012. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!