Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek volt már ilyen,...

Veletek volt már ilyen, nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ebben az évben már álmodtam párszor egy lóval. Mindig akkor "jelenik meg" az álmaimban amikor "segítségre szorulok". Vagy az álmom éppen rossz irányba vált, veszély közeleg, vagy rossz érzés fog el és tudom, hogy rossz is fog megtörténni. Furcsa lehet de valamiért elneveztem ezt az álombeli lovat "Fairytale"-nek. Körülbelül 5x-6x álmodtam eddig vele. Vagy akkor jött ha hívtam kiabáltam a nevét, vagy magától. Általában jön valamilyen hegyek között és felülök a hátára és elvisz arról a helyről ahonnan álmomban valószínűleg valami rossz fog történni. Volt, hogy más színben jelenik meg ugyanaz a ló. Fekete, barna, foltos. Én nem lovagolok, de imádom a lovakat. És semmi bajom nincs ezzel, mert jó érzés álmomban amikor így "megment". Nyugalommal tölt el az adott álomban. Szerintetek miért lehet ez? Vagy mi lehet ez? Nektek mi a véleményetek?

Légyszives NORMÁLIS válaszokat! Előre is köszönöm!



2012. okt. 8. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajj, már előre sajnállak, mert rengeteg loú-s poénnak nézel elébe. XD
2012. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. -.-

Ezért írtam, hogy normális válaszokat. Bár úgyse tudják majd megállni.

2012. okt. 8. 21:20
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Lehet hogy ez a ló az álmodban a te őrangyalodat jelképezi, aki megvéd minden rossztól.

És mivel szereted a lovakat ez ló képében jelenik meg

2012. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hmm :-) Köszönöm válaszodat!

Akinek van még ötlete írja le :) érdekelnek a vélemények!

2012. okt. 8. 21:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Elsö válaszoló... most elrontottad a loú poénok ütöerejét :D


Pedig már úgy készültem... :(

2012. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#1 előre vesszőzött a loú bőrére - mondhatnám, de nem mondom
2012. okt. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ez tök jó, te irtad, hogy ha valami rossz fog történni az álmodban akkor jön a Ló és elvisz stb. ez csak jó lehet.
2012. okt. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2012. okt. 9. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Csak arra ügyelj, hogy álmodba a lónak abrakot adj, ne pedig Abracát, mert attól biztosan meglouvasodik! Össze ne keverd a kettőt!

2012. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsod xD
2012. okt. 9. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!