Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valami jelentése? Vagy...

Lehet valami jelentése? Vagy csak ennyire szeretném és már erről is álmodom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy született egy kisbabám és láttam magunkat ahogyan etetem ,meg minden.Kisfiam született.
2012. júl. 18. 09:47
 1/10 anonim válasza:
59%

én a nemvárt elött 3 nappal álmodtam hogy pozitívat teszteltem

bejött 3 napra rá pozi lett


illetve

szülés elötti éjjel azt álmodtam könnyü gyors szülés lesz és másnapra megszültem 2 óra alatt álmok valóra válnak!

2012. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gelazso ***** válasza:
semmi jelentösége.csak kicsit foglalkoztat téged a szülés( jogos) és ezt alvás közben dolgozz afel az agyad. élvezd az anyaságot és ne filozz olyan sokat
2012. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valahogy nekem mindig az ellenkezője történik annak, amit vagy ahogyan megálmodom.
2012. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, szerintem csak ennyire szeretnéd azt a babát. Néha megálmodjuk amit akarunk.

De itt egy link, keresd meg a "Baba" szót, benne van.


[link]

2012. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én este mikor lefeküdtem,most nem gondoltam semmi terhességre vagy ilyesmi.Gyorsan el is aludtam És hát olyan élethűen álmodtam ezt,hogy én etetem a nagyon kicsi kis fiamat. És fura is mer ugye ha azt álmodnám amit én szeretnék,akkor kislány lett volna (mert azt szeretnék nagyon) és ő meg egy GYÖNYÖRŰ kisfiú volt és rám hasonlitott jobban.
2012. júl. 18. 09:51
 6/10 A kérdező kommentje:
gelazso igazad lehet. amúgy én még csak terhes szeretnék lenni.:)
2012. júl. 18. 09:52
 7/10 Antimod ***** válasza:
Jól jegyezd meg, hogy nézett ki az a kisfiú! Kíváncsi vagyok, hasonlítani fog-e rá majd a gyereked.
2012. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ezt valahogy nagyon megjegyezetm,többször néztem rá álmomban,miközben etettem.:)
2012. júl. 18. 11:43
 9/10 gelazso ***** válasza:

bocsi,akkor inkább egy kellemes óra szex egy nemzö apukával kellene az álomfejtés helyett ;-)

hajrá

2012. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
glazso, megvolt,végig szexeltük már ezt a hónapot!:))
2012. júl. 19. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!