Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti hisztek az álmok jelentésében?

Wwe aj kérdése:

Ti hisztek az álmok jelentésében?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hiszek.

Feltéve, hogy az álmok jelentését én magam magyarázom meg!

2012. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiszek. Van,

- amikor a napi történéseket dolgozza föl az agy (mit láttál, hallottál, kivel találkoztál, mit csináltál...)

- valamitől félünk, tartunk, aggódunk és ez az álmunkban is előjön (pl: üldöznek egy sötét folyosón, megcsal a párunk)

- valamit nagyon szeretnénk, nagyon vágyunk rá (pl: sok macska és kutya vesz körül, egy hatalmas kastélyban élsz)

- vannak 'múlt álmok', olyan régi történések amiket még nem tudnál megemészteni, feldolgozni, teljesen elfogadni. (Pl: már 10 éve leérettségiztél, de még mindig álmodod hogy az osztályteremben matek dolgozatot írsz, és nem tudsz semmit, tudod hogy egyest fogsz kapni, mindenki más meg ír mint gép)


Én azt mondom, hogy a legtöbbször a félelmeink és a vágyaink jelennek meg az álmainkban. Tudatalattink üzen nekünk. De van hogy simán csak a napi történések zajlanak le a fejben, kicsit torzítva. (ezek általában a zagyva álmok)


-Aztán vannak még jövőjósló/dolgokat, történéseket megérző álmok is. Nekem is volt ilyen. Bár lehet hogy csak puszta véletlen volt az egész...

(Azt álmodtam hogy egy kislány sír egy sötét színű autó mellett és két férfi csitítgatja. ....

Nagyon furcsának tartottam ezt az álmot, nem értettem hogy mi volt ez, rossz érzésem volt tőle. Aztán iskolába menet hallgatom a rádiót és azt mondják benne, hogy előzőnap eltűnt egy kislány, a rendőrség keresi és aki tud valamit vagy látta szóljon, személyleírást adtak...stb Teljesen ledöbbentem! :-o )


Sok fajta álom van. És szerintem mindenki saját maga tudja megfejteni az álmait. Más, kívülálló ember nem tudja megfejteni annyira az álmot, mint te saját magad, hiszen te ismered saját magad a legjobban! Árnyaltan, nagyobb körvonalakba azért lehet mások álmát is megfejteni... vannak például tipikus álmok.


[link]

2012. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de csak addig, amíg nincs belekeverve semmilyen misztikus vagy természetfeletti maszlag.
2012. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fura de igen. Valszeg azért mert akarok, nem tudnék alapot szolgáltatni a hitemre, de jó elhinni hogy van, az tök menő lenne. A Freud-i álom okokat, pedig teljesen elfogadom.
2012. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lencsilány14 válasza:

Igen,én nagyon is hiszek..

sokszor álmodtam ablakkal ami a szerelmet jelenti erre rá egy vagy két hétre szerelmes lettem,és össze is jöttem az fiuval..de igaz ,hogy nem mindegyik álom ilyen vannak zagyva álmok is...:)

2012. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!