Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom ezt az álmot hova...

Nem tudom ezt az álmot hova tenni. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval, infó órán voltunk az osztállyal, de más volt az osztály, mint igazából. Ült mellettem egy csaj, elkezdtünk dumálni, és megtetszettünk egymásnak. Ráírta a nevét a kezemre, Lakatos Erikának hívták. Elkezdtem tapizni, de különváltak útjaink, kicsengettek, elmentünk hát hazafele. A tapin kívül semmi nem lett. Hűvös, szeles és esős idő volt (de ezt furcsálltam, mivel mikor bent voltunk még tavasz volt, szép, napos idővel), de nem mentem busszal, mert útközben a mamám felhívott és azt mondta a hírekbe hallott egy emberről aki felszáll a helyi járatokra és egy metszőollóval elkezd gyilkolni. Egy osztálytársammal mentem egy darabon, ő nem akart igazából buszozni a hapi miatt. Majd mikor én is, ő is külön mentünk tovább, mégis mentem 2 megállót busszal, de leszálltam, mert megláttam egy haveromat. Kezet fogtunk én pedig az út melletti konténerbe bevágtam a sálam, és a tornacuccom. Nem tudom miért. Tovább mentünk, megláttunk egy fehér színű parasztházat, ahol a szomszéd és az ott lakók veszekedtek. Nem tudom miért, de nem is érdekelt, mert megláttam azt a csajt, akit infón ismertem meg. Csak most koszos fehér göncbe volt, virágkoszorúval a fején. A suliba fekete cuccba volt, és olyan volt, mint a többiek. Most pedig abba a szakadt izébe, mikor ő is észrevett, leszaladt elém a ház előtt lévő lépcsőn, és rám mutatott, hogy én is mégis hol voltam? Miért nem segítettem neki a ház körül a munkába? Mondta, menjek már segíteni neki felsöpörni a hátsó udvart... én inkább maradtam, és megkérdeztem a nevelőanyjától, mi volt ez? Azt mondta tavasszal ismert meg engem, de nem keresett, mert sokkot kapott, mert az anyját a buszos gyilokgép megölte. Aztán ez a nő vette magához, és a csaj felvette az Ózmány Linda nevet...


Hogy lehet, hogy amikor bementem a suliba tavasz volt, mikor kijöttem már ősz? És... amúgy is... ez mit jelent? Az álom mit jelent?



2012. okt. 9. 17:20
 1/6 anonim válasza:
38%
több dolog is van az álomban: kanos vagy, horror filmet néztél nemrégiben, anyád sokat csesztet otthon, hogy segíts neki takarítani, mostanában gyakran váltakozik az időjárás.
2012. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet, hogy amikor bementem a suliba tavasz volt, mikor kijöttem már ősz?"

Szerintem álmodtál.


Komolyan azt hiszed ennek valami értelme van? Csak egy sima álom, mi értelme ide kiírni minden ilyet?

2012. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

álmoskönyvből érdemes mindig megnézni,mert a net mindig mást és hülyeséget ír. rákerestem neked a könyvemben néhány dologra:


Őszi táj:az emlékeidnek élsz.Őszi avar,őszi levelek=kellemetlen idősebb hozzátartozó,rokon,aki bosszúságot okoz. (tavaszt nem találtam bocsi :/)

Eső:általában könnyelműség.

autóbusz:ha benne ülsz=pihenés



ennyit tudtam segíteni.Nem vagyok bolond,de minden álomnak jelentése van...falusi coop boltba vettem 400 forintért az álmos könyvet és soha nem csalódtam még benne....

2012. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. ha nem érdekel a téma nem muszáj ideírni. De azért kösz, hogy elmondtad a véleményed.

1, 3. köszönöm nektek a hasznos választ. Főleg 3-nak.


3. válaszoló:

Amit írtál: ősz -> bosszút okozó öreg -> mamám.

Eső -> könnyelműség -> előfordul.

2012. okt. 9. 20:34
 5/6 A kérdező kommentje:
És nem ültem, álltam a buszon.
2012. okt. 9. 20:35
 6/6 anonim válasza:
olyan nem volt hogy állni csak ülni,vezetni,fenyegetően feléd tart. csak ezek voltak még hozzá ezért irtam az ülőset :)
2012. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!