Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy a víz alatt úszva is kaptam levegőt?

Figyelt kérdés
Ráadásként míg folyamatosan a víz alatt voltam el kellett tolnom egy hatalmas fát (vagy fatörzset) de függőlegesen, mert ha eldől akkor nem tudtam volna tovább tolni. Nagyon nehéz volt, nem sikerült, és eldőlt a fa.
2012. okt. 10. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az álomvilágban nem korlátoznak az ébrenléti világ fizikai törvényei...


Ha itt kipróbálod:

a) megfulladsz

b) túléled és kiderül, hogy mutáns vagy, kopoltyúkkal...

c) egy alvó reptoid sejt tagja vagy Te is

2012. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én például futni nem tudok álmomban, mindig kicsúszik a talaj a lában alól. Repülni viszont szinte bármikor egyszerűen megy.
2012. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra, hogy az álomvilágban nem korlátoznak az ébrenléti világ fizikai törvényei, én is sikeresen rájöttem, köszönöm. :) nem egészen ilyesfajta válaszra számítottam, hanem némi álomfejtős megközelítéssel írt kommenteket.
2012. okt. 10. 13:34
 4/5 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Varangy dudva...
2012. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álmod azt jelenti, hogy olyan dolog jön az életedben, amelyről először majd úgy érzed vagy gondolod, hogy lehetetlen megcsinálni és nem fog sikerülni, te azonban mégis sikeresen fogsz kijönni belőle. Nem veszteség nélkül, de sikeresen.
2012. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!