Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznétek? /tennétek? A...

Mit éreznétek? /tennétek? A férjem párnát nyomott a fejemre majdnem megfulladtam éjjel. Mert kiakadt hogy szerinte az exem nevét mondtam álmoman. Megijedtem még most is alig kapok levegöt. Hibásnak érzem magam mert télleg róla álmodtam

Figyelt kérdés
de az csak álom a férjem szeretem de az ö reakciojátol most pánikban vagyok nem kaptam levegöt
2011. márc. 10. 12:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
Először összecsomagolnék, elköltöznék. Aztán feljelenteném a rendőrségen gyilkossági kísérletért, utána meg szépen átmennék a bíróságra beadni a válási papírokat.
2011. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves kapcsolatban vagytok?

Szerintem feltétlenül mondd meg neki, hogy őt szereted, és az álom nem jelentett semmit. Az a gyanúm, hogy érzelmileg nem valami stabil a párod mivel téged veszélyeztet, csak azért, mert ő rosszul érzi magát a féltékenysége miatt.

Nem sok jót látok ebből.

2011. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
Ez őrült! Mersz még ezután elaludni vele egy helyen?!
2011. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
98%
Teljes mértékben egyetértek az elsővel.
2011. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
97%

Legközelebb a baj meg is történhet, a férjed elmebeteg a féltékenységtõl, vagy inkàbb uralkodik rajtad. Menjen orvoshoz.


Nekem is volt, hogy az exem nevét emlitettem, csak a férjem annyit kérdezett, hogy ki az, de ez fiatalkori emlék.Az igaz, hogy eszembe jutott, de ez nem jelentett semmit.

2011. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Én is egyetértek az elsővel!
2011. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
6-8 éve ismerem de csak fél éve vagyunk házasok. néha vannak idegrohamai amikor ordít féltékeny de összebujásra megnyugszik.mikor felhuzza magát bármire képes lenne de szeret azt érzem mert 2 hétböl 10-12 napot normális.de mikor elborul az agya..
2011. márc. 10. 12:20
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, hogy ha te még ezek után sem tudod mit tegyél, ráadásul még magadat érzed a hibásnak, akkor nem is biztos, hogy a férjed a hülye....
2011. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
98%
Ja a maradék 2-4 napban meg max megfojt, de hát mit zavar az téged? Akkor maradj otthon csak ne panaszkodj, hogy megver, megfojtogat, kiüti a fogadat stb.
2011. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
94%
Én is egyetértek az elsővel. Nekem a nyugalmam fontosabb lenne, mint egy ilyen férj. Meg a büszkeségem is fontosabb, én biztos csomagolnék. Ha most ilyet csinál, mit fog 2 év múlva?
2011. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!