Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom szerinte...

Mit jelent ez az álom szerintetek?

Figyelt kérdés
Már rég végeztem a középiskolával, most mégis azt álmodtam, hogy matek órán vagyok a régi sulimban és egy általam ismeretlen matek tanár kihívott a táblához. Engem soha nem érdekelt a matek. A táblánál elkezdtem gond nélkül oldogatni az egyenletet, még csodálkoztam is magamon és egyszercsak ez a tanár a hátam mögé állt és elkezdte tapogatni a mellemet. Én megfordultam és ellöktem. A férfi összeesett és rohantak be az orvosok, hogy újraélesszék, de meghalt. Ez a férfi két fejjel magasabb volt, mint én és kigyúrt, senkire sem hasonlított az ismerőseim közül. Az volt az érzésem, hogy én miattam halt meg, mert meglöktem. Lelkiismeretfurdalásom támadt. Miért álmodtam ilyen furcsát? Azt hozzáteszem, hogy kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek már öt éve, esetleges férfi hiányra nem utalhat.
2012. okt. 18. 13:46
 1/3 chrishu ***** válasza:
Semmit
2012. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy rohadtul utaltad a matekot es szorongtal az orakon. talan most is szorongtal valami miatt es ez jelenf meg almodban.
2012. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmod azt jelenti, hogy valami amit már régóta tervezel az sikerülni fog eléred a célod, de vigyáznod kell, mert a véghezvitel során nem szabad meggondolatlannak, könnyelműnek lenned, nehogy rosszul süljön el a dolog!
2012. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!