Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van az, hogy mostanában...

Mitől van az, hogy mostanában sokszor álmodok?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, és már évek óta nem nagyon szoktam álmodni. Maximum 2havonta egyszer, mióta (kb fél éve) az új barátommal együtt vagyok (akivel minden tökéletes), azóta viszont nagyon sokszor előfordul, hogy álmodok valamit, mindig mást. Ha vele vagyok, akkor meg főleg gyakran előfordul. Mi lehet ennek az oka?

2012. okt. 20. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden éjszaka álmodsz, csak csomószor elfelejted, még azt is, hogy álmodtál. Gondolom, nyugodtabb vagy éjszaka, ha a pároddal vagy, ezért nem idegeskedsz mindenféle dolgokon, amik miatt nem tudnál jót aludni.
2012. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Mindig álmodsz valamiről, mégha csak 2-3 percre szundikálsz el akkor is álmodik az ember valamiről. Amikor nem emlékszel rá akkor van az hogy nem aludtál annyira mélyen és sokszor rögtön elfelejted amint felébredsz és akkor nem rögzül benned és nem agyalsz rajta mert máson jár az eszed. Amikor jól alszol és emlékszel arra mit álmodtál, majd amikor felkellsz akkor eszedbe jut pár dolog mert akkor nem gondolsz azon kívül szinte semmire és így megmarad benned ez a tudat.
2012. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Az ember akkor emlékszik az álmára, ha éppen álomfázis közben felriad, vagy valaki felkelti. Feltételezem, hogy az új barátod - akivel minden tökéletes - gyakran felráz álmodból, mert szexelni akar.
2012. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A másodiknak igaza van, mindig álmodsz, ha alszol. Figyeld meg, hogy hogy alszol el! Nem úgy, hogy elsötétül a világ és alszol (ezt kómába esésnek hívják), hanem elkezdődik valami a fejedben, egy gondolat menet, ami lassacskán történetté fejlődik, ez az álom. Magyarul az álom segítségével alszol el. Ergo mindig álmodsz, ha alszol.
2012. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!