Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfejtenétek kérlek az álmomat?

Megfejtenétek kérlek az álmomat?

Figyelt kérdés
Az osztállyal egy vörös falú labirintusban voltunk(vagyis egy barlangféleségben,ami olyan nagy volt,mint egy labirintus).Egyszercsak találtunk egy térképet,amivel kijuthattunk.Csakhogy az is rá volt írva,hogy a hely fel fog robbani.Gyorsan elmentünk volna csakhogy rájöttünk,hogy elhagytuk 3 osztálytársunkat.Én gyorsan bevállaltam,hogy megkeresem őket meg egy másik is.Amikor megtaláltuk őket ugráltak és beszélgettek.Elmondtuk nekik.Megfogtam az egyik fiú kezét,aki tetszett és elfutottunk.Egyszercsak eltévedtünk.Én meg próbáltam visszaemlékezni a térképre.De aztán hallottunk valamit és elbújtunk valami mögé.Egy öreg(kb.40 éves)vörös hajú nő lépett be és egyből meglátott minket.Arról panaszkodott,hogy nem talál magának párt.Én vígasztaltam azzal,hogy regisztráljon be egy társkeresőbe és ő aztán boldogan elengedett minket.

2012. okt. 21. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a vörös hajú nő az te lennél 40 évesen.

Attól félsz hogy ez a fiú nem lesz a tiéd és más sem és még felnőttkorodban se lesz barátod.

Szerintem ezt akarja jelenteni de azt a társkeresős dolgot nemértem

2012. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:D XD
2012. okt. 21. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Az én tisztánlátásommal így értelmezhető az álmod:


A vörös a harag, erős érzelmek színe általában.

Mostanság érzelmi válságban vagy, bizonytalan vagy döntéseidben ( labirintusban bolyongsz ).


Ugyanakkor a térkép a megoldás lenne, amit te is tudsz, csak nem akarod elfogadni mert bizonytalannak, tévesnek érzed. ( fel fog robbanni a hely ).


Mostanában úgy érzed elveszett benned valami lényeges, ez legyen akár egy tulajdonság, vagy pedig egy régi érzés-érdeklődés valami iránt. ( elhagytuk 3 osztálytársunkat )


Sokat élsz a múltban ( megtaláltad 3 osztálytársadat ), melynek igen erős kimenetele van mostani jelenedre nézve.

( elmondtuk nekik ). Igen itt nem mindent szó szerint kell értelmezni sokszor. :)


Kapaszkodsz az egyik régi, múltbeli érzésedbe és menekülsz az igazság elől ( Megfogtam az egyik fiú kezét és elfutottunk ).


Már igazság szerint szakadnál ki az eddigi múltadból, de valami visszatart. ( Próbáltam visszaemlékezni a térképre )


Elbújtatok valami mögé - ott lenne az orrod előtt a megoldás, hogy változtass mostani élethelyzeteden, és egyre közelebb a megoldás.


A vörös hajú nő a heves érzelmekre utal ( mostanság nagyon csapongnak érzelmeid ezt látom a tisztánlátásom segítségével - bizonytalanság, szétszórtság... ).


Igen ez már kicsit Te vagy... a másik éned, mely tanácstalan.


A lényeg: engedd el a múltad, élj a jelenbe és jobb lesz az életed! A megoldás előtted van két "arasznyival". ;)


Remélem tudtam segíteni.



Áldás: Laci

2012. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó poén volt Laci XD
2012. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy nem poén volt.

Remélem nem ijesztettelek meg... :)

2012. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lenne poén, ennyi hülyeség egy oldalon xD
2012. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden szubjektív és nézőpont kérdése, a felsőbb világokban némelyikében sincs ez másként. Szóval igazad is van meg nem is. Egyszerre minden jó és rossz, és egyszerre minden van és nincs is. Na de ezek bonyolultabb dolgok már... Úgyhogy nem haragszom az elbírálásért, mert valahol igazad van a saját hiedelemrendszered szerint.
2012. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!