Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha álmomban...

Mit jelenthet, ha álmomban nem vagyok biztos a saját nevemben?

Figyelt kérdés

Meg kellett adni az adataimat, azt rögtön tudtam, hogy 17 éves vagyok, de a nevemmel kicsit bajban voltam. Először más, eltorzított vezetéknevével adtam meg a keresztnevem, utána megint valami hülyeség, aztán hogy végül sikerült-e megadnom az igazit, arra nem emlékszem.

17/F



2012. okt. 22. 10:45
 1/3 nagylzs ***** válasza:
Önértékelési problémáid lehetnek.
2012. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet köze ahhoz, hogy most nagy átalakuláson megyek keresztül?
2012. okt. 22. 14:52
 3/3 nagylzs ***** válasza:

Simán lehet hozzá köze. Azt jelezheti, hogy nem vagy biztos abban, hogy mi lesz belőled, hogy mennyit fogsz érni saját magad vagy a mások szemében. Egyszóval: bizonytalanságot magaddal kapcsolatban. Ha gyorsan és nagy változáson mégy keresztül akkor ez normális. Ha belassul a változás üteme akkor az ilyenfajta álmok is megszűnhetnek.


A saját egyéni véleményem szerint vannak olyan álmok amik semmit sem jelentenek, és kialakulásuk inkább tulajdonítható egy kiadós gyomorrontásnak vagy egy nagy üveg pálinkának mint bármi másnak. De vannak olyan álmok is, amik hasznosak lehetnek a számodra, és jelenthetnek valamit. De ezekről mindig azt tartottam, hogy elsősorban annak az embernek szólnak aki álmodja őket, és elsősorban maga az álmodó személy őket helyesen értelmezni. Mert az álmodó barátai vagy ismerősei nem ismerik azokat az összes titkait és félelmeit, azt hogy mi foglalkoztatja mostanában stb. Szerintem a jelentést Te magad tudod a legjobban meghatározni. Csak gondold végig alaposan a lehetséges jelentéseket annak fényében ami mostanában történt veled. És ne válasz ki egy konkrét jelentést, hanem az összes lehetséges valószínű jelentést vizsgáld meg és ha van értelme, akkor fogadd el mint lehetőséget. Az álmok vizsgálatánál semmi nem biztos.

2012. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!