Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a rémálom?

Mit jelent ez a rémálom?

Figyelt kérdés
Az egyik haveromnál játszottam az egyik régi kocsis játékával, közben mondta, hogyan lehetne megszerezni még több pályát. Ekkor bekapcsoltam a saját gépemet és ott beírtam a kódokat. Ezután elkísértem egy orvoshoz, ahol a szobákat csak függönyök választották el. Ezután odajött hozzánk egy orvos és kérdezte, hogy a végbél kiszedésre jöttünk-e. A haverom mondta, hogy igen és be is ment egy ilyen szobába. Láttam, hogy egy hatalmas ágvágóval benyúlnak a farába és kivágták azt a részt. Ott egy elemszerűségű tárgy volt. Utána megkérdezték, hogy nem akarom-e én is kiszedetni, mert később úgy is fájni fog. Ezek után elkezdtem futni, de egyre több és több szoba lett. Eltévedtem, nem tudtam, hogy mi tévő legyek, mert az orvosok megtaláltak és vittek volna vissza, de addigra már felkeltem.

2012. okt. 22. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, vigyázz, mert a bokorból már lesnek a pszichiáterek.
2012. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!