Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy tudom...

Miért van az, hogy tudom irányítani az álmom mióta. (lent)?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy kiskoromban (ovi) nagyon rémálmos ember voltam, négykezű ember, titkos szoba benne egy veszélyes valami ami meg akar sebesíteni(ez visszatérő volt).

Egyszer csak azt vettem észre, hogy az van álmomban amit akarok, a rémálombó lett egy szép "hősálom"... Ezalatt azt értm hogy magamra "tettem" ilyen páncélokat, meeg szuperfegyvereket :D . Az előző ajtósnál meg valahogy megszüntettem azt a szobát, arra nem emlékszem hogy..

De mostis ha álmodok mindig az van amit én akarok, nincs olyan hogy elvisznek vagy stb..



2012. okt. 7. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

tudatos álmodás...

De irigyellek:))) Szép nőket is tudsz kreálni az álmodban?:))

2012. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én azzal álmodok akire gondolok lefekvés előtt és mindig beválik. Vagy elképzelem, hogy elmegyek Hawaiira nyaralni, aztán az álmomban is elmegyek. :) Nagyon egyszerű.
2012. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Erdekes...en ugy gondolom,a tudatalatti mukodik ilyenkor...az agyunk minimalis reszet hasznaljuk "ebrenletkor"mikor megpihenunk az agyunk atkapcsol arra a sokkal nagyobb"kihasznalatlan"reszre,amit ebren nem hasznalunk....utak mindig vannak....lehet,hogy ebren te balra mesz...de a tudatalatidban viszont ott a lehetoseg,hogy jobbra menjel...almodba viszont megprobalod a jobb oldalt....vajon tenyleg akkor almodunk mikor azt hisszuk,hogy alszunk...vagy esetleg akkor alszunk mikor fent vagyunk.?
2012. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A világ, Isten álma önmagáról.
2012. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó :) nekem heteket kell szoktatnom magam amíg jön egy tudatos álmodós periódus. De egyébként az tök hasznos ha legyőzöd ezeket a dolgokat, mert az azt jelenti hogy leküzdöd a félelmeid. Használhatod terápiás célokra hogy ilyen könnyen megy neked, elképzelhetsz olyan helyzeteket amiktől félsz, és kipróbálhatod magad. Dejóóóó
2012. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én meg szimplán feltudom ébreszteni magamat az álmomból bármikor, ugyanis megrántom az ujjamat és felébredek.

Példáúl mikor iszonyatosat álmodok akkor mindig felébresztem magam, csak egyszer annyira felébresztettem magam hogy le rántottam magamat az ágyról xD

2012. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jó lenne ha én is tudnék ilyet és ez nagyon jó
2013. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
most már én is szoktam ilyeneket álmodni ;)
2013. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!