Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 3 rémálom egy éjszaka. De...

3 rémálom egy éjszaka. De miért, és mit jelent?

Figyelt kérdés

Az első: asszem keddi nap volt, mentem haza a suliból, és a vasúton megláttam két fekete és fehér csíkos kabátba öltözött fegyveres cigányt. Az egyik élelmiszerbolt melletti utcába mentek fel, ahol én is, de én inkább lemaradtam, nem szerettem volna velük összetalálkozni. Azt hittem a régi sulimhoz mennek, de elmentek jobbra, végig azon az úton, ahol reggel szoktam menni a jelenlegi iskolámba. Valahogyan éreztem, hogy odamennek, de letudtam magamba, hogy ez hülyeség, biztos nincs így, és hazamentem. Másnap reggel, viszont újra eszembe jutott a két fegyveres roma, és nyugtalanul indultam a suli felé. Egész nap nagyon ideges voltam, zaklatott, tudtam, hogy valami rosszban sántikálnak az iskola ellen. Aztán eljött a 3. óra, osztályfőnöki volt. A két fegyveres bejött, sőt, berontott az ajtón, és az ófővel kezdve, mindenkit szétlőttek. Engem is célba vettek, de a széket lerántottam gyorsan magamra, és a pad mögé rejtőztem, így a vason megpattant a golyó, a pad szélén lévő vason, és csak súrolt, de halottnak tettetem magam. Mikor az osztály végében beszéltek arról, hogyan tovább, gyorsan és halkan kifutottam az osztályból. Meglepő módon a bejárat előtt egy mentőkocsi volt, és kiszállt egy orvos. Én viszont visszalöktem az autóba, és hazasiettem, ahogy csak tudtam, olyan gyorsan. Többé nem mentem a suli közelébe.


A másik 2-re nem emlékszem ilyen részletesen, ezért nem írom le, de az is mind 2 rémálom volt. Mit jelenthet a fent leírt álom?



2012. okt. 1. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy sok lövöldözős játékkal játszottál már és utálod a cigányokat de legalább is azt gondolod,hogy nem egy kedves népcsoport.
2012. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. ezernyi oka lehet. De szerintem valami nyomaszt, olyasmi, amire nem is akarsz emlékezni. Haver megalázott mások előtt, tanár kipécézett magának, rokon gyanúsan túl jó fej veled, nincs bérleted és valakit előtted kapcsoltak le az ellenőrök, stb. Ennyibből ez még nem derül ki.
2012. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát... alsóba sokat feszengtem egy tanárom miatt... és igen sok akciójátékkal játszom, de a cigányokkal nincsen gondom, több cigány haverom is van... köszi a válaszokat, ment a zöld pacsi.
2012. okt. 1. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Akciójátékoktól nem szokott rémálma lenni senkinek.

15:50 voltam.

2012. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nekem horrortól sincs, mindig akkor van rémálmom ha nem gépezek, és nem nézek semmit a tévébe sem. De a lövöldözést attól az álomba lehet szőni, ha sokat játszom vele, nem?
2012. okt. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!