Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az eddigi legfurább...

B25 kérdése:

Mi volt az eddigi legfurább álmotok?

Figyelt kérdés

Lécci igazakat írjatok!!!

Előre is köszi.


2012. okt. 22. 22:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nagyinál voltam és bejött egy jegesmedve az udvarba. Nagyon féltem tőle, ezért felmásztam a drótkerítésre, ahonnan láttam egy égő házat. A jegesmedve közben elindult felém, de nem ért el, mert egy nagy főzőtök ráesett a fejére egy fáról. Ezt kb 28 éve álmodtam (akkor 5 lehettem) és a mai napig emlékszek rá.
2012. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Amire így per pillanat emlékszem az az volt hogy egy haverommal meg egy csajjal sétáltunk az utcán és mindenki guruló konténerekkel közlekedett, a bicajosok meg guruló wc-ken utaztak, én meg feldobtam a hegyre egy ollót csak úgy poénból. Volt ennél furább is szerintem de hirtelen ez ugrott be, persze ennek is van folytatása még csak nem emlékszem már tisztán.
2012. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Akkortájt álmodtam mikor nem működött a számítógépem (kattogott).


Szóval a szüleimmel egy metróállomáson álltunk, mire észrevettem hogy a metró helyett hatalmas árvíz jön ezerrel felénk, aztán meghaltam, és mint egy játékban: game over, új játék kezdése, kiválasztottam egy helyet egy fura térképen ahol újjászületek, és hirtelen 2090-ben találtam magam egy ultramodern metrószerelvényen amint a végállomás fele megyek (mintha hazamennék) aztán mentem haza, észrevettem az ablakomból hogy az ég fekete és vörös színű, bekapcsoltam a gépem és KATTOGOTT, még ennyi idő után is...

2012. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbbit leírom (ma hajnalban volt). Egy parasztházban voltam, aminek egy helyisége volt. Ott asztalok voltak egymás mellé rakva. Azért mentem oda, hogy igazolványt kérjek, ami egy plasztik kártya volt, de kb. négyszerese a megszokottnak. Rékasi Károly volt az ügyintéző. Amikor megkérdeztem tőle, hogy miért nem az én nevem van a kártyán, azt mondta: Hát őőő izé nos őőő hát ez hát őőő ... Majd megfogta a kezem.
2012. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Amikor azt álmodtam, hogy valaki két c-vel írta a légyszit.
2012. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én egyszer nagyon rosszat álmodtam (de nem tudom mit) és álmomban azt kiabáltam félve hogy ébredjek fel.Úgy kb 4-5 x kiálthattam amikor felébredtem de valamiért nem tudtam kinyitni a szemem.Aztán sikerült, nagyon megijedtem..Ez úgy 1 hónapja volt.
2012. okt. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nagylzs ***** válasza:

Egyszer egy rajzfilmet álmodtam ami szép színes volt. Én egy tengeri csillag voltam benne (ilyen pirosas rózsaszín). Kúsztam a tengerfenéken. Elég gáz volt mert csak nagyon lassan haladtam, pedig sietni akartam valahová.


Nem kamu, tényleg ezt álmodtam. Én voltam a tengeri csillag.

2012. okt. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Otthon voltam, és egyszer csak az apám a kezembe adott egy gránátot. Nézegetem, mondom magamba milyen szép, igényesen kidolgozott gránát ez, és egyszer csak azt látom, hogy ki van biztosítva, gyorsan kidobtam az ablakon. Megnyugodtam, odamegyek az ablakhoz, és azt látom, hogy lent egy gyerek játszadozik, pont ott ahova dobtam a gránátot. Gyorsan lesiettem, felkaptam a gyereket és elkezdtem rohanni, és egyszer csak bombázó repülőgépek kezdtek üldözni. Ezután rákerültem egy jégmezőre, és a jég felrepedezett alattam, és fuldokolni kezdtem, de mellettem a kisgyerek úgy úszott mint Phelps, szal inkább én is elkezdtem úszni. Úszok, úszok, egyszer csak egy olajfúró szerűségre érek, ahol ott volt anyukám, meg az egyik ismerőse, és ott akartak marasztalni, de én azt mondtam, hogy tovább kell úsznom, és továbbúsztam. New Yorknál partot értem, ahol ott volt a kikötőben az akkori osztályom és az ofő, és azt mondták, hogy oszt.kirándulás van, és még szerencse hogy megérkeztem.. innentől már kicsit homályos, egy magas épületre emlékszem, és a szállásunk pont úgy nézett ki mint a kolink, meg az ágyak helyett babzsákfotelek voltak, meg ilyen hülyeségek, aztán felébredtem :D


De am a kedvenc álmaim azok, amikor azt álmodom, hogy elkezdem a napot, és felébredek mindig annál a pontnál, ami azután jön, ahol az előző álmom befejeződött. Volt hogy 10x-es incepcióm volt, 10x egymás után ugyanott éberdtem fel, és egy idő után már nem tudtam, hogy mi a valóság.


És ezek tényleg valódiak, az elsőt 4 éve, a másodikat meg vagy fél éve álmodtam...

2012. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy egy mezei futóversenyen vagyok résztvevő. És nem akartunk futni, tehát a rendezvényszervezők egy bombát gyújtottak meg ösztönzésül. Tudjátok, az a fekete, gólyó alakú, kanócos. Futottam, futottam, aztán láttam, hogy egy hhatalmas darura felpakolnak egy lovat, beszíjazzák és elkezdik körbeforgatni szerencsétlen.


Dehogy mi a fenének ??

2012. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egy szellem kísértett mindenhol a faluban .az emberek egyre jobban féltek . minden kit csak ilyesztegetett a szellem..nkem az tűnt fel h mindig akkor kísért amikor a mamám és anyukám nincsenek otthon ezért rájuk gyanakodtam ..egyszer csak hozáám is elért a szellem .. darth veder szelleme volt az . szörnyűségeket tett velem többek között hipós teát itatott velem xddd.
2012. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!