Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Felek...

Bobocka kérdése:

Mit jelenthet ez? Felek nagyon Keresztanyam almodott velem, hogy feher menyasszonyi ruhaban vagyok es az o halott apukaja - aki a nagyapam volt kisert az oltarhoz. Nagyon felek!

Figyelt kérdés
En fogorvosi mutet elott allok,kb 1 honap mulva lesz,van egy 4 eves kisfiam es nagyon felek ettol az alomtol,keresztanyam nem tudta mi var ram,mert nem nagyaon vagyunk kapcsolatban.kerlek segitsetek
2012. okt. 24. 09:35
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van...sosem hittem az almokban ez nem tudom miert razott meg, lehet mert igyis idegileg a padlon vagyok
2012. okt. 24. 10:44
 22/39 anonim ***** válasza:
akkor mi bánt?ird le
2012. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Zsizsik666 ***** válasza:

"ha neked ne adj isten valami bajod lenne a gyermeked szeretette nem ment fel..van apja családja rokonai stb.." XDDDD


Besz@rok ezen a kérdésen is. Figyi. Mikor uncsitesóm kicsi volt, meghalt nagyapánk. ÖCsém azt álmodta, hogy öltönyben-nyakkendőben jön a nagyapa, fehér ingben (sosem volt rajta ilyesmi életében) S elviszi a pólyás babát egy nagy fényalagúton. És mondta nagyapa neki, hogy ő is menjen. ÉS a wC-ben nyílt az alagút XD Szóval. Azóta is élnek, pedig ebbe is bele lehet magyarázni, hogy halál, meg mittudomén.

Más a halál, azt olyan valaki álmodja, aki képes amúgy is megérezni dolgokat.

2012. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
privátban is megirhatod érdekelne mi bánt de most nem ugratlak:)
2012. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
fogaszati beavatkozasra azert van szukseg,mert pszichikailag nem birom ki ha nem altatasban huznak vagy furnak es tobb fogrol van szo, ami bant az az, hogy felek a beavatkozastol mar eleve, kisfiam mar most sirt hogy 2 ejszaka nem leszek vele, szivem szakad meg, parom nelkul teljesen egyedul erzem magam hiaba vannak itt a szuleim, nagyon labilisnak erzem magam lelkileg, es aztan jott ez az alom a mindenfele babonakkal es ugy ereztem valami lesz es nem fogom tobbe magamhoz olelni oket, ez bant es csak sirok es sirok - szuletese elott teljesen mas voltam,azota mintha nemis onmagam lennek
2012. okt. 24. 10:51
 26/39 anonim ***** válasza:
kivetül a rettegéseg ami feleslges..a fogászati doldogról van egy barátom 130kg :)bunyós balhés srác de fogorvosnál egy 6 éves kislány lez belöle:)miért ragaszkodsz ennyire a gyeremekedhez;már arra gondolok hogy sirdogálsz meg ilysmi az apjával van nem?4 éves hallod 2 év mulva sulis lesz nem lehetsz mellette álandóan
2012. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
nem,o hazajott velem,apa maradt kinn mert dolgozik,mutet utan megyunk vissza. Talan azert ragaszkodom,mert a szulesnel majdnem mindketten ottmaradtunk, na meg otthon voltam vele egyedul,semmi segitseggel Angliaban, magunkra hagyatva.en magamrol nem almodtam ilyeneket,a keresztanyam hivott kerdeztem mit jelent,azt mondta a feher ruha nem jelent jot,de az almoskonyvben mas van irva, meghogy vigyazzak magamra csak azert hivott, engem total kikeszitve ezzel,parom meg merges jogosan,hogy minden fost elhiszek
2012. okt. 24. 11:09
 28/39 anonim ***** válasza:
értem.irtam priviben..egy kicsit valahogy már a dolgok mögé kellen látnod nem kellen felülni minden marhaságnak..miért vagy hiszékeny?semmi gyanakvás nincs benned?mindig ilyan voltál?
2012. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
nem egyaltalan nem voltam ilyen,neha azon gondolkodom ki ez aki most vagyok....ilyen alom dolgok nem erdekeltek,most minden teren labilis vagyok, befolyasolhato, meg az egyetemi eveim alatt sem voltam ilyen elesett mint most
2012. okt. 24. 11:17
 30/39 anonim ***** válasza:
valamit találj ki mert eza mai világban hipp hopp áldozattá tehet ezt most kizárólag becsapás lehúzás stb re értsd,ne gondolj mindjárt arra:)
2012. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!