Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha egy halott...

Mit jelent ha egy halott hozzátartozómmal álmodok?

Figyelt kérdés
most 20 éves vagyok. az anyukám 8 éve halt meg. volt egy olyan álmom nemrég, h álmomban nem voltam vele tisztában h meghalt az anyukám, csak éreztem a hiányát és fel akartam hívni. ahányszor hívtam, a telefonom mindig kikapcsolt közben. mindenképpen tudni szerettem volna h mivan vele, felhívtam apukám is, h miért csinálja ezt anya, h miért nem tudom elérni. mire apukám aztmondta, h ezt már megbeszéltük sokszor, anya ilyen, el kell h fogadjuk. nem tudtam belenyugodni, elkezdtem keresgélni utána az interneten. megtaláltam egy közösségi oldalon, de nemtudtam bejelölni ismerősnek.. nézegettem a képeit, és olyan képek voltak ott, amik valójában nem is léteznek, de annyira élethűek voltak, mintha egy olyan életszakaszának a képei lettek volna, amit azután élt meg, h meghalt, nelkülünk. de boldog volt, sugárzott az arca. felébredtem.. és kábé 10 percig zokogtam, anélkül h eszembejutott volna h nem is él már. mikor eszembejutott, akkor nyugodtam meg. mi lehetett ez az egész?
2012. szept. 6. 11:02
 1/4 Antimod ***** válasza:
36%
Érdekes álom. Ez lehet üzenet is tőle, de vágyaid kivetülése is álom formájában. Ezt így elég nehéz megmondani, "ezoterikus berkekben" is vita tárgya. Nem az persze, hogy üzenhetnek-e a "halottak" álmon keresztül, hanem az, hogy mikortól tekinthető egy adott álom annak.
2012. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szíved mélyén még mindig nagyon hiányzik neked, és nehezen fogadod el, hogy nincs veled.
2012. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is a hiánya fogalmazódik meg ilyen szépen. Hogy valahol él, de számodra elérhetetlen...

Kicsi voltál, talán időd sem volt felkészülni az elengedésére.


Azt hiszem, ideje újra elővenni a témát, és megpróbálni feldolgozni a halálát. Segítséggel. Mert az anyuka a legfontosabb személy az ember életében...

2012. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. szept. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!