Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? (részletek...

Mit jelenthet? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok agresszív ember, mégis volt már pár álmom amiben embereket ölök. A legelső ilyennél még álmomban is undorodtam a dologtól, de a későbbiekben már csak enyhe undort éreztem és kevesebb megbánást. A legfurcsább azonban az, hogy kínai embereket ölök, három férfit és egy nőt. Félreértés ne essék, nem vagyok rasszista, egyszerűen mindig ők támadnak rám. A legutóbbi álmomban nem volt nálam fegyver ezért miután a kezükből kiütöttem a fegyvert, a fejüket a földhöz vertem jó sokszor, a nőt pedig, mivel bénáztam a fejbeveréssel, megfojtottam. A színhely is elég érdekes, szinte minden álmomban a nagymamám házában vagyok. Ezek a dolgok mit jelenthetnek? Értelmes válaszokat kérnék, köszi!

2012. okt. 29. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, én nem hiszek az álomfejtésben, szóval szerintem csak álmok. És azért álmodod gyakran mert sokat agyalsz rajta. Lehet lepontozni, leszólni!
2012. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van benne valami, alapból én sem hiszek az ilyen dolgokban, csak már nagyon hülyén éreztem magamat miután felkeltem :D
2012. okt. 29. 17:18
 3/4 x) ***** válasza:
Szerintem van benned egy ilyen rejtett kényszer amit próbálsz magadban elnyomni. Lévén hogy egy ideig külföldön dolgoztam kriminológusként elég sok emberrel beszéltem akik sokáig elnyomták magukban a gyilkolási vágyat aztán egyszer kiszabadult belőlük és azóta börtönben ülnek... nem mondom hogy gyilkos lesz belőled, elég valószínűtlen csak van rá hajlamod. De ettől függetlenül az is előfordulhat hogy nem jelent semmit. Csak egy álom. :)
2012. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D köszi a választ, hát reméljük nem őrülök meg vagy ha igen, akkor majd hallotok rólam a híradóban :D
2012. okt. 30. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!