Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Nem mindennapi, de amennyiben nem „megjátszásról” van szó, akkor pontosabb kifejezés, hogy félelmetes jelenetet rögzített egy bolt biztonsági kamerája.


Úgy tűnik, szellem szállt meg egy fiatalembert egy boltban és a jelenetet a biztonsági kamera is rögzítette. A Live Leak által közzétett videóból nem derül ki, hol történt az eset, mint ahogyan azt sem lehet tudni, valós-e a jelenet. „Szakértők” szerint nem epilepsziás rohamról van szó, mint ahogyan az is bizonyos, hogy senki nem mozgatja a polcokat, amikor a tárgyak lerepülnek róla.


http://www.youtube.com/watch?v=UVIkoY7B3a4&feature=player_em..



2012. szept. 22. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadt az árakon.
2012. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen epilepsziás roham, már nem egysze láttam... a dolgok azért estek le, mert az esés után a föld egy kicsit berezonált és instabil lett az állapotuk. Ebben semmi durva nincs.
2012. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igen szar.
2012. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem egyszer volt fent és mindegyiknél megmondták, hogy kamu.
2012. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Íííí én mellé ájultam volna az ijedtségtől :D
2012. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kaksiznia kellett volna, de már nem jutott el a mellékhelységig :D


Egyébként, ahogy az egyik top kommentelö is írta, 1:05-nél figyeljétek a videó tetején lévö másodperceket. 3 másodpercre 01:29:22-nél meg van akadva a felvétel :)


Látszik, hogy a tárgyak leesésénél meg van szerkesztve.

2012. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ezalor ***** válasza:
Egyértelműen hamis. Az említett megakadás azért van, mert meg lett állítva a felvétel, hogy speciális effekt programmal odarakják a hűtőajtóba azt a mozgó tükröződést.
2012. szept. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kacsacsimp válasza:
Bizonyára aszellem túl magasnak gondolta az árakat.
2012. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!