Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az emberek tényleg azt hiszik,...

Az emberek tényleg azt hiszik, hogyha ide leírják az álmukat azt meg lehet fejteni csak úgy?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Van valami kérdésed? Mert ez nem az.
2012. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Az emberek?

Tényleg.

Igen, ők tényleg azt hiszik.

2012. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel az álmok az ember saját gondolat- illetve érzésvilágából merítenek így egy részük valóban egyedi jelentéssel bírnak (-te adod meg a jelentést).
2012. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az emberek higgyenek amit akarnak,te pedig vedd komojan: Az álmot nem eber fejti meg hanem azélet annak akinek volt jósálma és figyel.

Van álomfejtés de azt komoly képzettségű és felelőségteljes ember teszi.

Ha már nem vagy gyerek,megtudhatod évekig tartó vívódásaimat mig végül rájöttem az az álom jósálom volt,s azt jelentette.

A neten van.Címe Áldás.

2012. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 x) ***** válasza:
Mivel az álmok nagy részéért nem természetfölötti erő felelős, egyszerűen csak az agyad "szórakozásai", így igen is lehet következtetni hogy mit jelentenek. A legtöbb a gondolataid kivetülése, mondjuk ha nem tiszta a lelkiismereted akkor elképzelhető hogy az álmaidban is megjelenik, mondjuk menekülés formájában. De az is igaz hogy tulajdonképpen csak te tudhatod hogy mit jelent az álmod, te tudod mi zajlik éppen a fejedben, hogy mi történik veled mostanában.
2012. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy egy vadidegen ember, nem tudhatja, hogy az én számomra mit jelképezhet egy rózsa, egy hegy vagy bármi. Persze belemehetünk általánosításokba, de értelmetlen. Szerintem.
2012. nov. 2. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!