Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Álmomban álomból ébredek, a szobámban vagyok, fekszem az ágyamban, és egy kisértet akar lehúzni az ágyról. Volt már hogy a lábamat húzta, volt hogy a karomat, esetleg a takarót húzta le rólam. Mindig kiáltani akarok, de nem jön ki hang a torkomból.

2012. nov. 6. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy valójában a loú húzza a lábadat, de mivel alszol, az agyad kísértetnek fogja föl és beépíti az álmodba.
2012. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami rossz történhetett veled és az beépült a tudatalattidba. Ha legközelebb is ezt álmodod akkor erősítsd meg a lelked és nézz szembe vele,ami a problémádat is illeti azzal is farkasszemet! Nem látod a kísértet arcát? Hátha valaki a környezetedből?Gyerekkoromban én is sűrűn azt álmodtam,hogy vízszintesen lassan felemelkedem és a magasból lezuhanok.Megmakacsoltam magam és kényszerítettem a tudatomat arra,ha legközelebb előfordulna akkor fel se emelkedjek.Elég lassan de sikerült megszabadulnom a hidegrázásos álmomtól.
2012. nov. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!