Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tudatalattim szórakozik?

A tudatalattim szórakozik?

Figyelt kérdés

Ha 3 napon belül kétszer is álmodok egyazon emberrel, és olyat, hogy szívecskék, illetve hogy azt mondja nekem, hogy többet jelentek, mint egy barát.. akkor a tudatalattim jelez, hogy esetleg vonzalmat érzek az illető iránt, még ha nem is vagyok hajlandó észrevenni/beismerni magamnak?

Mert amúgy jól megvagyunk, el tudok vele beszélgetni, és igaz, hogy sosem néztem úgy rá, hogy "csak barát lehet és semmi több", most mégis kicsit fura így rá gondolni meg beszélgetni vele ezek után az álmok után.


2012. nov. 8. 19:53
 1/7 anonim válasza:
Lehet valahol vágysz Rá?;)
2012. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsizsik666 ***** válasza:
100%
Persze, minden éjjel leissza magát és táncikál egy másik dimenzióban. Le kellene tiltani néha, nekem is elegem van az enyémből. :)
2012. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. :D jót nevettem, köszi :D


Első.. hát nem tudom. vagy egyszerűen nem akarok tudomást venni róla. nem nekem való ez :D

2012. nov. 8. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez brutális. A te tudatalattid még velünk is szórakozik itt GYK-n! Vagy már a tudatot is bepalizta?


Viccet félretéve... a tudatalattid nem véletlen csinálja ezt. Ő dönt az érzelmeid alakulásáról.

2012. nov. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sokan nem tudják, de mindig avval álmodsz amire utoljára gondolsz elalvás elött. Gondolj Play-boy lányokra, jó álmod lesz :D :D De most komolyan vagy ez kattog az agyadban, vagy csak nem tudsz róla de vágysz rá... :) :D
2012. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mindig avval álmodsz amire utoljára gondolsz elalvás elött"


Ez így nem igaz. Mi több, egy éjszaka alatt álmodhatunk 5-6-szor is, csak nem emlékszünk mindegyikre (akkor emlékeznénk nagyobb eséllyel, ha felébresztenének közben).

2012. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt nem mondtam h mással nem álmodhat de sokszor igaz, mert ha vmin agyalsz egész nap akkor nagy valószínűséggel felbukkan az álmodban, csak nem emlékszel rá, de az egyadban ottvan.
2012. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!