Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk a btommal úgy...

Együtt voltunk a btommal úgy h nem ment él bennem, viszont a kezem olyan lett és véletlenül "odanyultam"és sztem egy kicsi került belém. Ahogy kiszámoltam másnap volt ovum, de megjött. Biztam benne h nem fog. Velem van a probléma?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor van veled a probléma, ha a barátod nem akar gyereket, te meg ilyen módszerekkel szeretnél teherbe esni.

Egyébként van akinek ehhez sokkal több kell! Lányomnál 5 hónapig nem védekeztünk, hetente többször szeretkeztünk, mégse lettem terhes, csak nagyon sokára.

2012. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyi lehet, hogy kevés volt a babához!
2012. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez így elég gáz...Inkább kérdezd meg a barátod, hogy hogy áll a gyerek üggyel?

Nehogy egy buta kislány, buta döntése miatt apává váljon!

Vagy vonzónak tűnik az abortusz? Mindent ki kell próbálni az életben végül is, csak ezt nem! De Te tudod!


Az, hogy van-e veled probléma... Szerintem van... De ha a kérdés arra vonatkozik, hogy azért mert oda nyúltál és nem lettél terhes, nem ez abszolút nem probléma (főleg a Barátodnak!)


Gyermeket akkor vállalunk ha a Férfi bennünk akar elélvezni (minden következményével együtt) Vagy! előre megbeszéltük, hogy szeretnénk egy kisbabát!

Máskülönben nem szokott jól elsülni ez a női tréfa... Nem Te lennél sem az első sem az utolsó aki Önhatalmúlag dönt!

2012. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a véletlen szót kellett volna idézőjelbe tenned, na de mindegy. Azért ez általában kevés hozzá, jó ha van egy "adag" spermium, hisz a nagy része félúton elpusztul, csak a legjobbak érnek a célba, abból is egy. Nem veled van a hiba, hogy nem lettél terhes, nagyrész nem is szokott elsőre sikerülni, nekem 3 hónapot kellett várnom minden teherbeesés előtt, pedig aztán számoltunk, a legtutibb időpontokat választottuk, aztán mégse. Szóval ne keseregj, csak hajrá, egyszer sikerül. De azért bízok benne h félreértettem és barátod is szeretné a babát...ha igen bocs
2012. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a bántó hozzászolásokat is..nem egy átverés lett volna..a babának örül volna a btom is..direkt meg hogy juttatnám be a spermiumokat úgy h a btom ne lássa,mikor ottvan mindig mellettem?és már nemvagyok kislány..25 vagyok..köszönöm ami normális választ adott
2012. aug. 7. 08:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem benned élvez el, ha gyereket akar? Örül a babának (másénak, hogy szép és aranyos és elvan vele), vagy szeretne egy saját gyermeket, aki mondjuk 9 hónap múlva érkezne hozzátok?


Ha véletlen odanyúlsz akkor nem beléd kerül, hanem rád! Ha beléd kerül az meg nem hangzik véletlennek, főleg, hogy a barátod nem benned ment el...

2012. aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és sejtettem, hogy nem vagy kislány ha nekiálltál kiszámolni az ovudat... De a kérdés maga hogy véletlen odanyúltam, megjött de bíztam benne, hogy nem fog inkább 15 évesnek tüntet fel...

A kérdésedért írtam hogy buta döntés buta kislánytól! Elvileg is felnőtt nő vagy, "véletlenül" hozol döntést vagy Te irányítod az életedet? ez nem mindegy..

2012. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A babát inkább tervezetten vállaljátok, és ketten! Ne akarj ilyen meglepetést neki! Hidd el az is nagy meglepetés tud lenni, amikor végre 2 csíkos a teszt egy tervezett babánál!

Egyébként meg a hozzáállásod nem azt tükrözi, hogy felnőtt nő lennél, hiába vagy 25.

2012. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira akarna gyereket, akkor benned élvezne el. Ennek kb. az lesz a vége, hogy előbb-utóbb véletlen teherbe esel, a barátod meg bepánikol és otthagy a francba vagy elküld abortuszra.

Komolyan nem értem, miért van az, hogy felnőtt emberek nem tudják eldönteni mit akarnak.

Ha gyereket akarsz, akkor szexelj normálisan és ne védekezz sehogy. Ha meg nem, akkor ne játssz orosz rulettet.

2012. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!