Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kinek mi volt a legfurcsább álma?

Kinek mi volt a legfurcsább álma?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mert én gyakran emlékszem az álmaimra, és elég furcsák néha :)

Légyszi írjátok le, hogy mi volt :)


2011. ápr. 7. 22:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem a legfurcsább az volt h egy régi ismerősömmel akivel nem találkoztam már vagy egy éve, sétáltunk és hirtelen erős fényt láttunk ami majdnem megvakított minket és menekülni kezdtünk..utána felébredtem
2011. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

legfurcsább álmaim közé tartozik, hogy fiú vagyok sokszor... ill. hogy állandóan vagy meg akarnak erőszakolni, mert hogy akaratom ellen teszik, vagy én akarom, hogy megtegyük :)


ezek a legdurvábbak

2011. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:D

Érdekes. Én néha olyanokat álmodok, hogy lebegő épületeket látok, múltkor éppen egy szigetközi kastélyt. Meg olyat is álmodtam már nem egyszer, hogy nézek csak ki a fejemből az udvaron, és látom az univerzumot. A napot, a bolygókat, a tejútrendszert, mindent. :D

De tök szép meg minden, csak fura :D pedig nem is nézek ilyen dolgokat a tévébe.. :)

2011. ápr. 7. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Mikor gyerek voltam rengetegszer álmodtam, hogy repülök. Már sajna nem, pedig annyira jó volt, szinte mindig csak azt álmodtam.

Nekem inkább az álmaimban az a furcsa, hogy számomra idegen de mégis jó érzelmeket élek át, amit a valóságban sosem.

2011. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

fu, nekem a másik gyakori álomjelenetem, hogy nem vagyok képes látni... egyszerűen csak a földet tudom nézni, fáj a szemem, és nem tudok előre nézni/másikra ránézni..


és sokszor menekülök(jooo tudom mit jelent)


sőt volt sokszor olyan is, hogy szaladni akartam, de egyszerűen alig voltam képes rá....



ha ezeket nekem valaki megfejtené boldog és hálás is lennék.. imélcimittenalultalálhatóóó

2011. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem (ami a legjobban bánt), hogy gimis vagyok és érettségi előtt mondják, hogy nem jártam be órákra és nincs jegyem, ezért nem tudok érettségizni, de arra sem tanultam semmit.2 éve van ez az álmom (hozzáteszem 5 éve érettségiztem).Ez olyan rossz érzést hagy bennem, amikor felkelek, hogy borzalom.
2011. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy háborús városban voltam, menekültünk, és egy Zeppelin közeledett.

Annyira valóságos volt, nagyon féltem, olyan nagy volt, h már alig lehetett tőle látni az eget, mindenhol robbantottak, egy híd alá menekültünk be páran, én pedig mondtam, h nem lesz jó, pert beszorultunk ide, és halomra lőnek minket a Zeppelinről.


A rossz érzés megmaradt, ha látok egy képet, vagy filmet erről a gépről, a sírás fojtogat...

2011. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy van 1 betrő a házunkban és megakarom ütni deh olyan lassanan ütök mint 1 70éves rokkantnyugdíjas lassított felvételes csiga!!!és az a legborzasztóbb amikor el akarok előle szaladni deh lassú vagyok mint 1 70éve srokkantnyugdíjas... :D szal finish :P
2011. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem sok furcsa álmom volt.

Pl.Az egyik az,hogy pörgettem egy zsákot,és repültem vele a városban.Aztán bementem az iskolába,pörgettem a zsákot röpködtem a folyosón,a tanár meg osztályfőnökit adott.


Egy másik,amikor mentem a buszmegállónál,és valami bál volt és egy ember félpercenként mondogatta,hogy ez itt a mittudoménmilyen bál.A buszmegálló helyén meg egy stadionszerűség volt,de nem volt tetelye,csak egy lépcső ment a járdáról le a stadionba.Aztán jött a tesóm,ment énekelni,én meg a bokrok mögül próbáltam nézni,mert féltem,hogy meglát a kamera.Aztán utána egy fán voltam,lejöttem róla,a fa ágán rágógumi nőtt és leesett.


Egyszer régebben meg azt álmodtam,hogy valami mesefigurák énekelve gurítanak valami szekeren egy nagy fazekat a szakadékba.

2011. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hűűű, én olyan b*romságokat álmodok...:D az valami hihetetlen. legutóbbi álmom: egy zöld mezőn vagyok, és egy ikaás fotel huzatát akarom áthúzni, ami a mező közepén áll. Aztán leküldöm az öcsémet hogy vigyázzon rá, amig én hozom a huzatot. Aztán hirtelen átvált a helyszín egy kastélyra. Sötét van, van egy halom lépcső meg folyosó. Ott van az osztályom, meg az ofő is.Aztán egy nagy szakadékba beleesett az ofő, és a egész osztályt magával rántotta, mert fogták egymás kezét, de én visszahúztam őket. Aztán volt egy ajtó. Kinyílott. Feketeség volt bent, de valami kis kék fény pislákolt. Berántott. Majd volt egy mozgólépcső, amin le kellett ugrani. Szuper mi?!
2012. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!